X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta 9 dpo-zagawostka
Odpowiedz

Beta 9 dpo-zagawostka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 28 czerwca mialam okres ,trwał 4 dni . Wg aplikacji mialam owulacje 17 lipca ,kochaliśmy się wtedy z mężem. Od czasu owulacji bola mnie jajniki . Rowno tydzień po 17 lipca dostałam różowe plamienie 3 krople i klucie w jajniku,trwało to 10 minut w ciągu dnia . Otoczka sutkowa jesy wyraźna są na niej widoczne te guzki . Dzisiaj czyli 9dpo robilam bete wyszła <1.2 . Myślicie ze to pewny wynik czy jest jeszcze szansa na dzidzie ? Gdyby nie to plamienie które przypisałam do implantacyjnego nie skojarzyła bym wogole ze mogło by się udać co kolwiek.. miała któraś z was tak ,że 9 dpo niev wyszla beta a kilka dni później test wyszedl pozytywny ?

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitikiti wrote:
    Cześć dziewczyny, 28 czerwca mialam okres ,trwał 4 dni . Wg aplikacji mialam owulacje 17 lipca ,kochaliśmy się wtedy z mężem. Od czasu owulacji bola mnie jajniki . Rowno tydzień po 17 lipca dostałam różowe plamienie 3 krople i klucie w jajniku,trwało to 10 minut w ciągu dnia . Otoczka sutkowa jesy wyraźna są na niej widoczne te guzki . Dzisiaj czyli 9dpo robilam bete wyszła <1.2 . Myślicie ze to pewny wynik czy jest jeszcze szansa na dzidzie ? Gdyby nie to plamienie które przypisałam do implantacyjnego nie skojarzyła bym wogole ze mogło by się udać co kolwiek.. miała któraś z was tak ,że 9 dpo niev wyszla beta a kilka dni później test wyszedl pozytywny ?

    Jest to jak najbardziej możliwe zwłaszcza, że owu wyznaczyła Ci aplikacja ale w rzeczywistości mogła być 1-2 dni później. Poczekaj spokojnie jeszcze z 2 dni i wtedy sprawdź bete lub zrób test😊

    Kitikiti lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Jest to jak najbardziej możliwe zwłaszcza, że owu wyznaczyła Ci aplikacja ale w rzeczywistości mogła być 1-2 dni później. Poczekaj spokojnie jeszcze z 2 dni i wtedy sprawdź bete lub zrób test😊
    Właśnie nie mam pojęcia kiedy mogłam mieć ovu , zastanawia mnie też to plamienie równy tydzień po stosunku . Nigdy czegoś takiego nie mialam .

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 26 lipca 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpo wyszła mi słaba kreska, 13dpo beta wynosiła 305,00

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 27 lipca 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitikiti wrote:
    Cześć dziewczyny, 28 czerwca mialam okres ,trwał 4 dni . Wg aplikacji mialam owulacje 17 lipca ,kochaliśmy się wtedy z mężem. Od czasu owulacji bola mnie jajniki . Rowno tydzień po 17 lipca dostałam różowe plamienie 3 krople i klucie w jajniku,trwało to 10 minut w ciągu dnia . Otoczka sutkowa jesy wyraźna są na niej widoczne te guzki . Dzisiaj czyli 9dpo robilam bete wyszła <1.2 . Myślicie ze to pewny wynik czy jest jeszcze szansa na dzidzie ? Gdyby nie to plamienie które przypisałam do implantacyjnego nie skojarzyła bym wogole ze mogło by się udać co kolwiek.. miała któraś z was tak ,że 9 dpo niev wyszla beta a kilka dni później test wyszedl pozytywny ?
    Hej, ja tak miałam. 10 dpo miałam betę poniżej 1; pomyślałam,że nic z tego. Za trzy dni wysikałam dwie kreski. Ile dniowe masz cykle?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Hej, ja tak miałam. 10 dpo miałam betę poniżej 1; pomyślałam,że nic z tego. Za trzy dni wysikałam dwie kreski. Ile dniowe masz cykle?
    33 . Okres powinnam mieć w sobotę. W tamtą sobotę rowno tydzień po stosunku było plamienie . Obstawiałam że to implantacyyjne więc beta 2 dni po implantacji powinna wyjść..

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:31

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Masz owu potwierdzona czy to tylko sugestie aplikacji? Bo jesli sugestie to nie brałabym wcale tego pod uwagę. Mi apka tez za kazdym razem pokazuje ze owu będzie któregoś tam a nie było jej wcale. Teraz tez mi pokazywała za tydzień a tymczasem była w niedzielę i jestem juz 2 dpo.

    A to plamienie równo tydzień po stosunku mogłobyc tez plamieniem owulacyjnym :)
    Tylko nigdy nie mialam plamienia owulacyjnego . Pozatym za późno na owulacje bo mam cykl regukarny . Już sama nie wiem ,pewnie swiruje 😁

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:31

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 lipca 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie czekam na okres i cały sierpień przytulanki 😄

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:31

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ