X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne beta i progesteron - wyniki...martwie sie
Odpowiedz

beta i progesteron - wyniki...martwie sie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj beta była 285,7 dziś po 28 godzinach jest 418,60 czy dobrze przyrosła? Progesteron 16,43 czy nie jest za mały? Lekarz nadal nic nie widzi i nie daje 100 % pewności że to ciąza mam iśc za 2 tyg...:(

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 9 października 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobasek,dziewczyny już wielokrotnie odpowiadały Ci na te pytania w innym temacie,tworząc kolejne tylko się nakręcasz,zrób dla siebie coś dobrego,wyłącz komputer i idź na spacer,jest piękna pogoda.

    ulek, Makak, Lillenka, Fedra, Paula90 lubią tę wiadomość

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 10 października 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z doświadczenia wiem, że internet jest największym wrogiem kobiety w ciąży: większość tematów na forach opisuje jakieś nieprawidłowości (bo i po co pisać "moja ciąża jest normalna"? zieeew) przez co wydaje się, że ciąża fizjologiczna bez komplikacji się nie zdarza. Siedzisz, czytasz i wydaje Ci się, że Twoje objawy są podobne, dopatrujesz się chorób, porównujesz wyniki... To zupełnie bez sensu.
    Musisz się jakoś ogarnąć, bo sama sobie zatrujesz te 9 miesięcy. Strach jest wpisany w macierzyństwo. Polecam artykuł: http://foch.pl/foch/1,132038,13995147,Czego_nikt_mi_nie_powiedzial_o_macierzynstwie___tym.html

    Jak czujesz, że coś jest nie tak to pytaj LEKARZA nie google- to podstawa.

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 października 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    Dziewczyny wczoraj beta była 285,7 dziś po 28 godzinach jest 418,60 czy dobrze przyrosła? Progesteron 16,43 czy nie jest za mały? Lekarz nadal nic nie widzi i nie daje 100 % pewności że to ciąza mam iśc za 2 tyg...:(

    ja już kilka razy Ci pisałam ale mam wrazenie ze nie słuchasz...

    więc wiecej pisać nie będę ...

    Martynika lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ