X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta- kiedy najwcześniej badanie z krwi?
Odpowiedz

Beta- kiedy najwcześniej badanie z krwi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam mały problem, bowiem muszę zacząć czym prędzej zażywać silne antybiotyki, których oczywiście nie mogę przyjmować w ciąży. Obecnie mam 8dpo i zastanawiam się czy jutro, czyli 9dpo test z krwi powinien już coś pokazać?

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana żeby betka coś pokazała to musi być przynajmniej 48 godzin ale od zagnieżdżenia więc tak naprawdę ciężko stwierdzić, jeśli miałaś widoczny spadek i skok to najprawdopodobniej zagnieżdżenie już było ale może nastąpić w 7-11 dni po a to sprawa indywidualna. spróbuj zrobić, może coś pokaże ale jest wcześnie więc to nie jest pewne moim zdaniem...

    Justine lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika, dzięki za odpowiedź. A możesz zerknąć na mój wykres czy 6dpo to był widoczny spadek? Jestem "nowa" w temperaturze i jeszcze nie do końca rozgryzłam te spadki ;)

    eunika lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie jestem ekspertką mimo tego co jest napisane :) ale wydaje mi się, że to malutki spadek... nawet nie 0,1. jeśli przeczuwasz, że możesz być w ciąży to najlepiej poprosić lekarza o bezpieczniejszy antybiotyk bo jeszcze kilka dni może potrwać zanim się sytuacja wyjaśni...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jeszcze jaką temp bedę mieć jutro choć i tak będzie zniekształcona bo muszę wstać wcześniej więc o innej godzinie będzie mierzona.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ