X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne bezskuteczne starania sie o maleństwo
Odpowiedz

bezskuteczne starania sie o maleństwo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... rok temu staraliśmy sie o dzidzie z narzeczonym i udało sie za drugim razem ale w 8 tyg ciąży miałam lekkie plamienie. Trafiłam do szpitala i po 3 dniach leżenia poroniłam. Pani ginekolog powiedziała że po 3 miesiącach po poronieniu można sie już zacząć znowu starać o dzidzie. 4 mies po poronieniu miałam lekkie zapalenie a gin mi nic nie powiedziała zaczęło mnie boleć i stwierdziłam że trzeba zmienić ginekologa. Po pierwszej wizycie powiedział że mam zapalenie i podwyższone ph w macicy bralam tabletki i zapalenie znikło ale ph dalej podwyższone. Dziś mija 10 miesięcy starania o dzidzie i dalej nic. W tym miesiącu też sie staraliśmy i od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze .... Teraz czekamy do 26.07 czy dostane miesiączkę czy nie. Dziewczyny proszę poradźcie coś...

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 16 lipca 2014, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź drożność jajowodów po zapaleniu koniecznie.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam sprawdzane i jest ok...

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli jest coś nie tak z ph pochwy to polecam C+ on ma ph takie jak powinna mieć pochwa by sprzyjać plemnikom :) może się uda :) powodzenia, my po poronieniu staramy się 4cykl może się uda..zobaczymy :) o pierwszą ciążę walczyliśmy ponad dwa lata więc cóż to są 4 cykle :) owocności <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana trzeba poczekac, raz sie zarodek zagniezdzil czyli pewnie moze teraz podswiadomosc Ci blokuje, strach moze nie zdajesz sobie z tego sprawy...jakos sie sprobuj zrelaksowac, moze odpusscie na 2 miesiace.

  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 lipca 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam do was dziewczyny jeszcze jedno pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 28.06.br i od 4 dni pobolewa mnie podbrzusze i tak dziwnie kłuje a od wczoraj prawy jajnik i zaraz nad wzgórkiem łonowym mam twardawy brzuch . A i nie wiem czasami czy na zachcianki nie jest za wcześnie bo zaczęłam jeść łyżkami musztardę, a jeszcze tydzień temu wgl bym jej nie ruszyła. proszę pomóżcie .... Czy mogę mieć nadzieje że jednak już maleństwo się zagnieździło....

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 lipca 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana, ale co my Ci możemy powiedzieć? Tyle samo wiemy co nam napisałaś. Jeżeli mialaś dni płodne, w te dni płodne był stosunek to oczywiście ze możesz mieć nadzieje, tak jak każda z nas.

    A ile dni mają Twoje cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 06:26

    kapturnica lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 lipca 2014, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28dni

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 lipca 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teoretycznie minął tydzień od zapłodnienia, zagnieżdżenie mogło już być ale wcale nie musiało. Za wcześnie na jakiekolwiek objawy, poczekaj jeszcze tydzień i jak @ nie przyjdzie to zrób test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 06:35

    kapturnica lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . dziś zobaczyłam mleczno biały śluz z pochwy po stosunku . Co to może oznaczać?

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może oznaczać, że Twój partner miał wytrysk, nie no załamana, nie schizuj, stresujesz sę tylko niepotrzebnie.
    Jeszcze kilka dni cierpliwości i będzie jasne.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Załamana... Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie było wytrysku....

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana masz http://www.countdowntopregnancy.com/early-pregnancy-symptoms/ i zobacz ile z objawów ciążowych ma kobiety, które w ciąży nie są. Spokojnie poczekaj do testowania.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ