Odpowiedz

bhcg

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia1996 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2017, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was bardzo serdecznie .
    Mam pytanie robiła sobie któraś test na beta i wyszedł wynik 0,47 i była w ciąży koleżanki mi mówią ze one zawsze miał 0,1 max to 0,5 i mówią ze mam dziwny wynik a wy ??? brałam clo i zastrzyk pregnyl 5000 przy tym ,pęcherzyki pękły dwa i co mam robić z tym wynikiem poczekać ?testy zwykłe wykazują 1 kreske

Kasica
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 1 marca 2017, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile minelo od owulacji? moze to byc albo bardzo wczesna ciaza albo pozostalosci po zastzryku...jak termin @ minal to zrob za dwa dni jeszcze raz jak wzrosnie to znaczy ze jest szansa :D

Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego