X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bol glowy
Odpowiedz

Bol glowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos tez tak ma ze ma 3 dni w okolicach miedzy 12-21 d.c ma 3 dniowe bole glowy nie od opanowania? Oraz od 2 miesiecy jak budze sie wczesnie rano mnie mdli i chce sie wymiotować ( ciaza wykluczona na 100% , negatywna betahcg , negatywne testy ciazowe , nieregularne cykle miesiaczkowe ). Jak sobie z tym radzic oraz jakie badania ewentualnie wykonac?

  • Eufrozyna Koleżanka
    Postów: 40 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna? Ew. stres, zmęczenie? Przyczyn może być wiele. Co na to lekarz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ