Forum Starając się - ogólne Ból jajnika
Odpowiedz

Ból jajnika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka402 Nowa

Wysłany: 22 maja 2018, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam 24 lata. Moje cykle trwaja zazwyczaj 26 dni.
    Okres mialam 12-13maja sama sie dziwie ale trwal tylko jeden dzien, obecnie jestem w 11 dniu cyklu i boli mnie prawy jajnik, przyjamniej tak mi sie wydaje. Boli podczas ruchu, gdy wstaje i chodze. Gdy nacisne to miejsce rowniez boli. Nigdy wczesniej tak nie mialam.
    Dodam ze kilka razy pozwolilismy sobie z partnerem na sex bez zabezpieczenia, kilka razy skonczyl w srodku. Czy taki bol moze o czyms swiadczyc?

Stokrotka402
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2018, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zbliżającej się owulacji np.......

• Seli Autorytet

Wysłany: 22 maja 2018, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze swiadczyc np. o torbieli... Ja bym poszla na usg i skonsultowala to z lekarzem. Ogolnie ciezko cokolwiek wiecej powiedziec.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego