X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból piersi - do dziewczyn którym się udało zajść w ciążę
Odpowiedz

Ból piersi - do dziewczyn którym się udało zajść w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luna_Luna Koleżanka
    Postów: 63 10

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny czy mogłybyście się podzielić jak to u Was było z tym bólem piersi jak zaszłyście w ciąże? Czy ból pojawił się po owulacji, a może dopiero po pozytywnym teście? Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami :)

  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja też się dołączam do pytania🥰

    Luna_Luna lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    pierwsza ciażą - zero bólu piersi. Zaczęły dopiero boleć jak miałam nawał mleka po przyjściu dziecka na świat.

    Druga ciąża (poroniona) - ból piersi mniej więcej w czasie spodziewanej miesiączki. To skłoniło mnie też do zrobienia testu, bo wcześniej nigdy ból piersi nie był u mnie objawem PMS.

    W ciągu ostatnich trzech cykli piersi bolą mnie już od owulacji - ciąży brak.

    Jak widać, nie ma tutaj żadnej zasady :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2023, 10:55

    Luna_Luna, zizi96, siesiepy lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3557

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża ból piersi od dnia owacji, dwie kolejne zero objawów, więc nie ma reguły

    zizi96 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Sagi Autorytet
    Postów: 737 922

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęły bolec na 2 dni przed pozytywnym testem ciążowym.

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przed okresem też bolały ?

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3557

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasami bolą przed okresem ale nie zawsze. Nie mam na to reguły.

    Dzisiaj zaczynam je czuć ale wczoraj wzięłam Ovitrelle a on podobno podbija objawy więc jakoś specjalnie mnie to nie rusza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2023, 17:43

    zizi96 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Wero0707 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 1 maja, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem co mam myśleć o tych piersiach i ten temat mnie niepokoi bardzo.

    W pierwszej ciąży, poronionej w 6 tygodniu, piersi zaczęły boleć kilka dni przed terminem spodziewanej miesiączki i bolały do momentu, gdy zaczęłam ronic. Były wielkie, napuchnięte i obolałe, a potem nagle z dnia na dzień spadły i po tym poznałam, że coś jest nie tak.

    Teraz jestem w drugiej ciąży 9/10 tydzień i od kilku dni zdecydowanie zmniejszył się ból piersi, sa też mniej nabrzmiałe. ALE od samego początku tej ciąży nie były tak wrażliwe, bolesne i duże jak w tej pierwszej. Jestem już po dwóch usg, oba wykazały prawidłowy rozwój, tętno płodu było ok itd.

    Najgorsze jest to, że takie objawy mogą zarówno być normalne, jak i świadczyć o zmianach hormonalnych i poronieniu. Nie będę jednak latać na usg co tydzień (ostatnie miałam tydzień temu właśnie), bo to już będzie jakaś paranoja. Z drugiej strony myślę o tym nieustannie, podskakuje, ściskam się i sprawdzam czy te piersi zabolą. No masakra jakaś

  • Paula29 Autorytet
    Postów: 476 941

    Wysłany: 1 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze przed okresem bolały mnie piersi, w dniu okresu przestawały i dostawałam okres. W szczęśliwym cyklu ból piersi jak przy standardowym PMS, a w dniu dodatniej bety brak bólu piersi i tak aż do ok. 10 tyg ciąży, okres oczywiście nie przyszedł.

  • Claire Autorytet
    Postów: 1054 1872

    Wysłany: 2 maja, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Zawsze przed okresem bolały mnie piersi, w dniu okresu przestawały i dostawałam okres. W szczęśliwym cyklu ból piersi jak przy standardowym PMS, a w dniu dodatniej bety brak bólu piersi i tak aż do ok. 10 tyg ciąży, okres oczywiście nie przyszedł.
    U mnie było identycznie, macałam te piersi jak szalona i byłam przekonana że kolejna beta już będzie spadać, bo zrobiły się miękkie i nie bolały. Jak widać niepotrzebnie. Nie ma co się tak przejmować tymi objawami bo można zwariować ;)

    Paula29 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 👱🏼‍♂️35
    1️⃣5️⃣ cs - ten szczęśliwy 🌸

    age.png
  • Whyso1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 maja, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w środę 01.05 miałam dostać @,dzisiaj piątek i dalej jej nie ma. Już kilka dni przed spodziewaną @ okropny ból piersi, każdy dotyk, krok, czuje na piersiach.
    W czwartek zrobilam test ciążowy - wyszla blada kreska, dzisiaj jak tylko wstałam również wykonałam test i również pojawiła się bardzo blada kreska. Testy z różnych firm, chciałam sprawdzić czy będzie taki sam wynik.
    Czy to jest możliwe, że w końcu się udało? Cykle mam regularne 28
    Kiedy najlepiej wykonać Bete ?

  • Vilka Autorytet
    Postów: 813 447

    Wysłany: 3 maja, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whyso1 wrote:
    Dziewczyny w środę 01.05 miałam dostać @,dzisiaj piątek i dalej jej nie ma. Już kilka dni przed spodziewaną @ okropny ból piersi, każdy dotyk, krok, czuje na piersiach.
    W czwartek zrobilam test ciążowy - wyszla blada kreska, dzisiaj jak tylko wstałam również wykonałam test i również pojawiła się bardzo blada kreska. Testy z różnych firm, chciałam sprawdzić czy będzie taki sam wynik.
    Czy to jest możliwe, że w końcu się udało? Cykle mam regularne 28
    Kiedy najlepiej wykonać Bete ?

    Jutro sobie zrób betę :) a potem w poniedziałek aby sprawdzić przyrost po 48h. A skoro miałaś blada druga kreskę to raczej się udało. Gratulacje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 07:24

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ