X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból po owulacyjny
Odpowiedz

Ból po owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika 32 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłam takowego. Czy miała któras z Was kochane ból populacyjny trzy dni po potwierdzonej owulacji. Okropnie od dwóch dni boli mnie jajnik i to jest czasami tak mocny ból że masakra. Wiecie co to oznacza?

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi np 3-4 dni po owulacji zaczęło się plamienie i ból podbrzusza jak na okres :|

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ