X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki
    Mam pewien dylemat. Mam 38 dzien cyklu (moje cykle to 30-39dni) .. zawsze przed okresem mam BARDZO silny ból podbrzusza i na drugi dzien pojawia sie @ .... teraz jest jakos inaczej, niby testy wyszły negatywne (ostatni robilam w 36 dniu okolo 13 po owu) od paru dni czuje delikatny bol podbrzusza (nie przez caly dzien tylko tak do godzinki ok 2 razy dziennie) i przewaznie po lewej stronie. czasem mam wrazenie ze taki ciągnący rodzaj bólu ale naprawde lekki a ja mam baaardzo bolesne @ normalnie...... Na roznych forach pisza ze w pierwszych tyg ciazy powinno sie kazdy bol zglaszac ginekolowi ale ja nawet nie wiem czy jestem w ciązy..mam troche objawow rzekomo ciążowych ale test negatywny był.Ten cykl jest zupelnie inny niz poprzednie.
    Poradźcie prosze co z tym robić.

    To link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/65a778a32dd4f60227e0189fd6cfafb8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 01:10

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina666 wrote:
    Hej kobitki
    Mam pewien dylemat. Mam 38 dzien cyklu (moje cykle to 30-39dni) .. zawsze przed okresem mam BARDZO silny ból podbrzusza i na drugi dzien pojawia sie @ .... teraz jest jakos inaczej, niby testy wyszły negatywne (ostatni robilam w 36 dniu okolo 13 po owu) od paru dni czuje delikatny bol podbrzusza (nie przez caly dzien tylko tak do godzinki ok 2 razy dziennie) i przewaznie po lewej stronie. czasem mam wrazenie ze taki ciągnący rodzaj bólu ale naprawde lekki a ja mam baaardzo bolesne @ normalnie...... Na roznych forach pisza ze w pierwszych tyg ciazy powinno sie kazdy bol zglaszac ginekolowi ale ja nawet nie wiem czy jestem w ciązy..mam troche objawow rzekomo ciążowych ale test negatywny był.Ten cykl jest zupelnie inny niz poprzednie.
    Poradźcie prosze co z tym robić.

    To link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/65a778a32dd4f60227e0189fd6cfafb8

    Ciężko cokolwiek powiedzieć z tego wykresu... Testy bywają różne. Jesli bardzo chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży to polecam iść do laboratorium na badanie betahcg z krwi. Z niego będzie sprawa jasna. Oczywiście jeśli owu była wtedy co zaznaczyłaś...

    Malina666 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała jeszcze czy przyjdzie @. Mnie w poprzednim cyklu bolał dziwnie brzuch: lewy jajnik i podbrzusze. Ale to nie była ciąża, niestety. Zaczekaj i spróbuj znów zrobić test. Albo zrób badanie krwi jak radzi Terka. W każdym razie monitoruj i w razie czego jeśli coś się zmienia w twoim cyklu zgłoś to ginekologowi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ