Forum Starając się - ogólne Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 01:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki
    Mam pewien dylemat. Mam 38 dzien cyklu (moje cykle to 30-39dni) .. zawsze przed okresem mam BARDZO silny ból podbrzusza i na drugi dzien pojawia sie @ .... teraz jest jakos inaczej, niby testy wyszły negatywne (ostatni robilam w 36 dniu okolo 13 po owu) od paru dni czuje delikatny bol podbrzusza (nie przez caly dzien tylko tak do godzinki ok 2 razy dziennie) i przewaznie po lewej stronie. czasem mam wrazenie ze taki ciągnący rodzaj bólu ale naprawde lekki a ja mam baaardzo bolesne @ normalnie...... Na roznych forach pisza ze w pierwszych tyg ciazy powinno sie kazdy bol zglaszac ginekolowi ale ja nawet nie wiem czy jestem w ciązy..mam troche objawow rzekomo ciążowych ale test negatywny był.Ten cykl jest zupelnie inny niz poprzednie.
    Poradźcie prosze co z tym robić.

To link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/65a778a32dd4f60227e0189fd6cfafb8

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 01:10

• terka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 05:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina666 wrote:
    Hej kobitki
    Mam pewien dylemat. Mam 38 dzien cyklu (moje cykle to 30-39dni) .. zawsze przed okresem mam BARDZO silny ból podbrzusza i na drugi dzien pojawia sie @ .... teraz jest jakos inaczej, niby testy wyszły negatywne (ostatni robilam w 36 dniu okolo 13 po owu) od paru dni czuje delikatny bol podbrzusza (nie przez caly dzien tylko tak do godzinki ok 2 razy dziennie) i przewaznie po lewej stronie. czasem mam wrazenie ze taki ciągnący rodzaj bólu ale naprawde lekki a ja mam baaardzo bolesne @ normalnie...... Na roznych forach pisza ze w pierwszych tyg ciazy powinno sie kazdy bol zglaszac ginekolowi ale ja nawet nie wiem czy jestem w ciązy..mam troche objawow rzekomo ciążowych ale test negatywny był.Ten cykl jest zupelnie inny niz poprzednie.
    Poradźcie prosze co z tym robić.

To link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/65a778a32dd4f60227e0189fd6cfafb8

Ciężko cokolwiek powiedzieć z tego wykresu... Testy bywają różne. Jesli bardzo chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży to polecam iść do laboratorium na badanie betahcg z krwi. Z niego będzie sprawa jasna. Oczywiście jeśli owu była wtedy co zaznaczyłaś...

Malina666 lubi tę wiadomość

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • WrednaZośka Koleżanka

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała jeszcze czy przyjdzie @. Mnie w poprzednim cyklu bolał dziwnie brzuch: lewy jajnik i podbrzusze. Ale to nie była ciąża, niestety. Zaczekaj i spróbuj znów zrobić test. Albo zrób badanie krwi jak radzi Terka. W każdym razie monitoruj i w razie czego jeśli coś się zmienia w twoim cyklu zgłoś to ginekologowi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego