X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak okresu a beta ujemna
Odpowiedz

Brak okresu a beta ujemna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natu95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam taki problem ponieważ spóźnia mi się okres 3 dni. Owulacje miałam 10dc (monitoring) i do tej pory nic nie ma oprócz bólu podbrzusza, jajników i śluzu białego. Temperatura utrzymuje się na poziomie 37.2. Jednak 2 dni temu robiłam betę i wyszła ujemna. Czy jest sens powtarzać test za kilka dni?

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owulacji jesteś? Może doszło do późnego zagnieżdżenia i za wcześnie na betę? Albo lab się pomylił? Ja bym powtórzyła test albo poszła do gina na Twoim miejscu dla spokoju jeśli @ dalej się nie pojawi.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Natu95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wychodzi na to, że jestem 17 dni po owulacji. Też myślałam, że może lab się pomylił, ale to raczej się nie zdarza? Dziwi mnie ta utrzymująca się temperatura

  • Natu95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I za ile dni mogłabym powtórzyć betę żeby była wiarygodna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabyś napisać jak rozwinęła się Twoja sytuacja? Mam teraz podibna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz takie objawy jak ja miałam na początku ciąży. A zrobiłaś test ciążowy sikany?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 21:35

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ