X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak okresu, negatywne testy a dalej mam nadzieje 😭
Odpowiedz

Brak okresu, negatywne testy a dalej mam nadzieje 😭

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiki99r2 Znajoma
    Postów: 22 135

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, staramy się o 2 dziecko. Cykle jak w szwajcarskim zegarku 30dni i do tego nawet w tych samych godzinach zawsze się pojawia 😅
    Teraz 35dc i nic, robiłam test dzień po terminie i dzisiaj, oba negatywne. Od 3 dni czuje jakbym to dzisiaj miała dostać miesiączkę (zawsze czułam dosłownie 5min przed tylko ze dostanę) przy pierwszej ciąży tylko te same objawy były. Szyjka wysoko rozpulchniona i zamknięta. Czy jest sens robić se jeszcze nadzieje? Nie byłam w tym cyklu na monitoringu wiec nie wiem czy na 100% owu była jak zawsze, ale jedyny raz gdy spóźniał mi się okres to była pierwsza ciąża 🥲
    nie wiem czy to może coś znaczyc ale omyłkowo zrobiłam dzisiaj najpierw owulaka zamiast ciazowy 😅 i ten akurat wyszedł pozytywny 😆

    Ala222 lubi tę wiadomość

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę i zbadaj hormony. Myślę że po tym czasie to test powinien już ci wyjść ale dla.pewnosci zrobiłabym bete chociażby ze względu na szyjkę bo to może jednak coś oznaczać , może owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza? .

    Ja właśnie jestem w 38 dc i u mnie testy są negatywne ale szyjka też jest taka jak zawsze przed okresem więc u mnie nic :/

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1610 4233

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test o dobrej czułości - np facelle paskowy i z porannego moczu :) albo tak jak Ala222 pisze, oddaj krew na betę :) trzymam kciuki :)

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja👎
    II stymulacja 👎
    III stymulacja lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • roxi_mamatrojki Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 40 dc i nadal brak okresu , testy od trzech dni robione - negatywne. W wtorek do ginekologa , zobaczymy co powie . Pewnie będzie wywoływany okres u kolejny cykl starań. Nie poddawaj się . U mnie co miesiąc też rozczarowanie , w środku lekki smutek ale ...trzeba się trzymać i działać dalej ☺️

    👩🏻26l 🧔🏻31l

    👩🏻‍❤️‍👨🏻+🧑🏻+👧🏻+🧑🏻=💗


    06.11.16r - 3860g 💙
    27.03.18r - 3250g 💗
    23.03.20r - 3050g 💙
    01.11.22r - starania o 4 ❤️
    17.01.22r - ⏸️🤍
    06.02.22r - bliźniaki 🤍🤍
    17.02.22r - czworaczki 🤍🤍🤍🤍
    05.02.22r - Poronienie samoistne..💔
    11.03.22r - Antybiotyk+💉AntygenD
    14.04.23r - ⏸️💥😍
    17.04.23r - Żywe z bijącym serduszkiem maleństwo 🩷(6/7tc)🩷
    17.04.23r - Zalecenia duphostan💊 i Clexane💊(ze względu na plamienia i krwawienia)
    19.04.23r - 13,4.. 😓

    💊 Acard 75mg 💊
    💊 Miovelia Nac 💊
    💊 Ovarin 💊
    💊 Wiesiołek 💊
    💊Nac 💊
    💊 Costagnus 💊
    💊 Witaminy 💊

    🌸Macica przodozgięta 🌸

    🌸 Czerpać z życia co najpiękniejsze i najlepsze, nie żałować , żyć tak by mieć co wspominać na staruszkowie lata 🌸💪
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ