X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak sluzu a ciąża
Odpowiedz

Brak sluzu a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 marca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...pytanie do dziewczyn ktore zaszly w ciaze pomimo braku sluzu plodnego .czy wam sie udało? Slyszalam ze czasami zie tak zdaza ze nie majac sluzu plodnego sie udaje...u mnie byl jeden dzien.plodny i znikł... i ciagle mam kremowy...i juz tak 5 miesiac..

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 17 marca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spójrz na moj wykres - ciagle miałam kremowy śluz i moja pierwsza w życiu kontrola temperatury i od razu ciąża :) kwestia druga - być moze nie do końca potrafię oceniać śluz jednak jak na moje nie był on płodny

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez nie widze płodnego...od 2 dni ciągle pobolewa jajnik... akurat owulacja :) i nie wiem czy ja zle oceniam sluz czy jak...u mnie niby czuje mokrość ale jest albo kremowy albo lepki i tyle...juz 5 miesiąc :(

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy da się zajść w ciąże nie mając sluzu płodnego?? czy duzo z was tak miała?? bo juz mam dość czekania... mam juz dzieci ale chce mieć jeszcze jedno... i te czekanie juz mnie dobija....

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu wydawalo mi sie, ze jakos slabo bylo ze sluzem plodnym no i jestem w ciazy :)

    Byl lepki, ale nie do konca rozciagliwy :)

    Mysle, ze nie wszystko stracone :)

    Dzialajcie:)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za pocieszenie :) z miesiaca na miesiac traci sie nadzieje....no ale więkoszość kobiet latami czeka i czeka aż sie doczeka :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    a czy da się zajść w ciąże nie mając sluzu płodnego?? czy duzo z was tak miała?? bo juz mam dość czekania... mam juz dzieci ale chce mieć jeszcze jedno... i te czekanie juz mnie dobija....

    Oczywiście ze się da. Moja trzecia ciąża a żadnych śluzow plodnych nie mialam. Zresztą tak naprawdę nie wiesz czy nie masz tego sluzu bo on moze byc wysoko w szyjce czyli tam gdzie powinien a nie wyplywac na zewnątrz. Nie stresuj sie. Skoro masz dzieci to napewno zajdziesz, czasem trzeba trochę poczekać. Powodzenia :)

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 20 marca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nie mam śluzu a dwie ciąże mam za sobą i zachodzilam praktycznie miesiąc po miesiącu.Patrzyłam tylko na pozytywny test owulacyjny.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze mi rowniez uda sie zajsc w ciaze mimo braku ksiazkowego sluzu plodnego :)

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ