Forum Starając się - ogólne Brak śluzu plodnego
Odpowiedz

Brak śluzu plodnego

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Tyłozgięta Autorytet
  Postów: 302 106

  Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Od dwóch cykli zauważyłam u siebie w okresie owulacji brazowe plamienie bez śluzu. Już wcześniej krwawilam przy owulacji Ale był to śluz z krwia,wtedy też testy owulacyjne wychodziły pozytywne. A teraz jest to takie jakby suche krwawienie brazowe i brak pozytywnego testu owulacyjnego. Jestem pod stałą kontrola ginekologa żadnych nadzerek miesiankow torbieli itp. Lecze się na niedoczynność. Mam bole jajnikow i w ogóle klucia i typowe objawy owulacyjne. Tylko te brazowe plamienia bez śluzu mnie martwią

  Niedoczynność tarczycy-letrox50
  Tyłozgięcie macicy
  Starania od sierpień 2018
  25 lat
  Krwawienia owulacyjne
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ