X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak śluzu po zabiegu na szyjce
Odpowiedz

Brak śluzu po zabiegu na szyjce

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam takiego tematu, ale są tylko ogólne o problemach ze śluzem, a chodzi mi o ten konkretny przypadek. No bo jeśli coś można poprawić w organizmie to pewnie wielu kobietom pomoże wiesiołek, siemię czy woda w dużych ilościach. Ja miałam wymrażanie nadżerki w 2012r. i potem z tego co pamiętam ten śluz jeszcze był, pojawiał się nawet nieraz zabarwiony na różowo czy z krwią, przezroczysty i rozciągliwy. A tak odkąd zaczęłam się obserwować (lipiec 2014) to zanikł, pojawia się bardzo rzadko i w śladowych ilościach. Owulacja najprawdopodobniej jest, ale ogólnie jest sucho, czy to w dniach płodnych czy nie. Czy są jakieś panie po zabiegach na szyjce, które zmagają się z tym problemem i czy na taki kłopot jest jakieś rozwiązanie? Bo na razie nie działa ani wiesiołek, ani siemię, ani woda, ani marchewki. Zaczęłam pić ocet jabłkowy i wit.b6, już probuję wszystkiego.

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja co prawda miałam wypalaną, ale nie zauważyłam podobnej tendencji.

Próbowałaś ACC (syrop lub tabletki musujące; chodzi o leki z Guanojazylem), z tego co piszą dziewczyny na wątku wiedźmowym pomaga - zagadaj tam, to pewnie zdradzą szczegóły :)

Pytanie też czy sprawdzasz tylko śluz na wkładce czy grzebiesz głębiej, bo to że majtki są czyste nie oznacza, że nic się w środku nie dzieje.

Zawsze możesz skorzystać ze specjalnego żelu (zapomniałam jak się nazywa).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 21:42

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Yousee Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak żel to pewnie conceive plus :)

"I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • muchoOmorki Debiutantka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś rozmawiałam z moją Panią gin i ona potwierdziła twoje przypuszczenia niestety zabieg na szyjce (jak usuwanie nadżerki ) mają wpływ. Dlatego od paru lat zmieniło się podejście i teraz nadżerek się nie usuwa tylko obserwuje i jeśli coś się dzieje dopiero podejmowane są jakieś kroki
    Ja sama pare lat temu miałam nadżerkę usuwaną kwasem i teraz się odnowiła ale aktualny ginekolog powiedział że ze względu na to że jestem młoda i chce miec dzieci to lepiej tego nie ruszać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ