X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak śluzu po zabiegu na szyjce
Odpowiedz

Brak śluzu po zabiegu na szyjce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam takiego tematu, ale są tylko ogólne o problemach ze śluzem, a chodzi mi o ten konkretny przypadek. No bo jeśli coś można poprawić w organizmie to pewnie wielu kobietom pomoże wiesiołek, siemię czy woda w dużych ilościach. Ja miałam wymrażanie nadżerki w 2012r. i potem z tego co pamiętam ten śluz jeszcze był, pojawiał się nawet nieraz zabarwiony na różowo czy z krwią, przezroczysty i rozciągliwy. A tak odkąd zaczęłam się obserwować (lipiec 2014) to zanikł, pojawia się bardzo rzadko i w śladowych ilościach. Owulacja najprawdopodobniej jest, ale ogólnie jest sucho, czy to w dniach płodnych czy nie. Czy są jakieś panie po zabiegach na szyjce, które zmagają się z tym problemem i czy na taki kłopot jest jakieś rozwiązanie? Bo na razie nie działa ani wiesiołek, ani siemię, ani woda, ani marchewki. Zaczęłam pić ocet jabłkowy i wit.b6, już probuję wszystkiego.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja co prawda miałam wypalaną, ale nie zauważyłam podobnej tendencji.

    Próbowałaś ACC (syrop lub tabletki musujące; chodzi o leki z Guanojazylem), z tego co piszą dziewczyny na wątku wiedźmowym pomaga - zagadaj tam, to pewnie zdradzą szczegóły :)

    Pytanie też czy sprawdzasz tylko śluz na wkładce czy grzebiesz głębiej, bo to że majtki są czyste nie oznacza, że nic się w środku nie dzieje.

    Zawsze możesz skorzystać ze specjalnego żelu (zapomniałam jak się nazywa).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 21:42

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak żel to pewnie conceive plus :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • muchoOmorki Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś rozmawiałam z moją Panią gin i ona potwierdziła twoje przypuszczenia niestety zabieg na szyjce (jak usuwanie nadżerki ) mają wpływ. Dlatego od paru lat zmieniło się podejście i teraz nadżerek się nie usuwa tylko obserwuje i jeśli coś się dzieje dopiero podejmowane są jakieś kroki
    Ja sama pare lat temu miałam nadżerkę usuwaną kwasem i teraz się odnowiła ale aktualny ginekolog powiedział że ze względu na to że jestem młoda i chce miec dzieci to lepiej tego nie ruszać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ