X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brązowy śluz wciaz wysoka temperatura
Odpowiedz

Brązowy śluz wciaz wysoka temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniss Przyjaciółka
    Postów: 68 27

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    Prosze pomozcie
    Dzisiaj jest moj 30 dzien cyklu (zwykle mam 29,28) zamiast okresu zauwazylam na bieliźnie jasno brązowe plamienie. Test robilam dwa dni przed planowana @ oraz dzisiaj (oba nie z pierwszego moczu, tak, nie wytrzymalam) oba negatywne.

    Czuje bol piersi od kilku dni a temperatura ciagle utrzymuje sie w granicach 36,8 - 37,4.

    Testy odebrały mi jednak nadzieje. Powiedzcie proszę czy miala ktoras podobna historię ?

    02.2015 moj Aniołek <3
    10.2016 mój Aniołek <3
    Niedoczynność tarczycy Hashimoto,
    Przebyta chlamydia i ureaplasma
    Czynnik meski- 2% prawidłowych plemnikow
    Fragmentacja plemnikow ok
    12.2016 jajowody drożne
    komórki nk- 20 % - intralipid dozylnie
    Przygotowanie do laparoskopii termin na 23.04.2018
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasno brązowe , później ciemno brązowe a potem krew . Mam tak zawsze przed każdą miesiączką . Ból piersi też się zdarza , jednak zawsze jeśli chodzi o nie mam nadzieję że się udało . W tej chwili jestem w 5 dniu cyklu i po okresie też mam takie plamienia . Podobno jest to wynik tego że ma się za mało progesteronu . Dlatego od 17 dnia biorę Luteinę pod język może to pomoże a może nawet pomoże w zaciążeniu! :)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ