X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brodawczak- czy ktoś miał ? ma?
Odpowiedz

Brodawczak- czy ktoś miał ? ma?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam w innym temacie plamień, ale nurtuje mnie to cały czas....
    Hej dziewczyny, ja też mam podobny problem, tylko że zamiast spóźnionego okresu dostałam lekkiego krwawienia-plamienia, na początku było brązowe później zaczęła pojawiać się krew, a na końcu była już krew ze skrzepkami, ale tylko przy podcieraniu, nie musiałam nosić podpaski, bo wkładka w zupełności mi wystarczała, zaczęło się to od 8 lutego i trwało do wczoraj, dziś mam lekkie brązowe upławy. Byłam w piątek u ginekologa i nic nie stwierdził niepokojącego, wszystkie narządy w porządku, ciąży też nie wykrył choć o dziwo od 31 stycznia testy ciążowe wychodziły mi pozytywne i nawet w dzień wizyty wyszedł pozytywny, ale nie stwierdził u mnie oznak poronienia, nie mam pojęcia co sądzic na ten temat. Przepisał mi Dupka i mam wizytę za 2 tygodnie, bo byc może to jakas bardzo wczesna ciąża.....? Poza tym wykrył u mnie brodawczaka na szyjce 1cm x1 cm. Może to on powoduje że testy wychodziły pozytywne, choc lekarz to wykluczył. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim jestem w rozterce

    Dodam, że ma cykle nieregularne od 2 cykli (zawsze 28-30 dni), bo od grudnia zaczęliśmy nasze starania i zaczęły się pojawiać wtedy jakieś dziwne oznaki. Lekarz zrobił cytologie i ma na kolejnej wizycie powiedzieć czy jest złośliwy czy nie, bo to on jest odpowiedzialny za raka szyjki macicy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 12:18



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...nie wiem o co chodzi z plamieniami i upławami ale jesli chodzi o brodawczaka to błagam sprawdź tą diagnozę u innego lekarza..poza tym z tego co się orientuję to za pomocą cytologii diagnozy o brodawczaku potwierdzić nie można, do tego są SPECJALISTYCZNE badania..wiem co piszę, bo mi też lekarz wciskał kit o brodawczaku...byłam zdziwiona bo poszłam do niego ze zwykłym stanem zapalnym a on mi z brodawczakiem wyskoczył..nie wiedziałam co to jest, przyszłam do domu przeszukałam interent i się przeraziłam..wyszukałam jakiegoś profesorka i poszłam do niego...biedny zrobił wielkie oczy jak mu o tym brodawczaku powiedziałam i o lekach jakie mi tamten przypisał...o żadnym brodawczaku nie było mowy, a leki które dostałam były z d...wzięte! dodam że oczywiscie chodziłam do lekarzy prywatnie...to było kilka lat tamu, myślę, ze na tyle wizyt i interwencji ginekologicznych, które miałam od tametgo czasu, ktoś jeszcze by się tego brodawczaka dopatrzył, gdybym go rzeczywiscie miała! aaa i nadżarkę też by pewnie ktos jeszcze stwierdził, nie tylko ten konował od brodawczaka....tak sie naciąga ludzi na kasę - niech pani przydzie do kontroli za trzy miesiace, nie bedziemy nadżerki ani brodawczaka ruszać, trzeba tylko kontrolować....ku******* ku*** ku****!
    radzę Ci, sprawdź to, bo brodawczak to poważna diagnoza

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 lutego 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady, nie ma co się straszyć, 70-80% ludzi na świecie jest nosicielami wirusa HPV, to nie jest równoznaczne z rakiem, zależy od typu wirusa. Nie ma czegoś takiego jak brodawczak złośliwy lub niezłośliwy. Tylko pewna MAŁA grupa wirusa wywołuje raka szyjki i to tylko w sytuacji nieleczonego i zaniedbanego, stadium.
    Niestety nic się z tym nie da zrobić, nieraz samo zanika. Tyle wiem. Trzeba to po prostu kontrolować.

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ