Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bromergon,kto stosował
Odpowiedz

Bromergon,kto stosował

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Pań które stosowały i się udało. Po jakim czasie stosowania wam *się udało. ja zaczynam 5 cykl z bromkiem i witaminą d3,jak narazie brak ciąży,

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • janka Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję od września i póki co ciąży nie ma, ale prolaktyna poszła w dół.
    A wit.D jest powiązana z tym jakoś czy z innego względu?

    bromergon 0.5 tabletki (dopochwowo) na noc
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 11 lutego 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam żylaki i dlatego jest podawana witamina d3

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od kwietnia i jak narazie cisza. Do tego castagnus bo też obniża prl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ