Forum Starając się - ogólne bromocorn-kto bral???
Odpowiedz

bromocorn-kto bral???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka

Wysłany: 6 marca 2014, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy bralyscie ten lek? i czy wplynal on jakos na zajscie w ciaze??

kasia :)
  • Sylvka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2014, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz to biore bo nie mieli w aptece bromergonu, podobno to to samo... nie wiem, ale chyba po nim czuje sie tak do dupy.

uwo93e3k8mtsr7w5.pngzem33e5e6jfqk7t2.png
    5.09.21r. Antosia 11 +3TC [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. 👶🍼
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]

• alka89 Autorytet

Wysłany: 6 marca 2014, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja również bromergon biore,zajsc nie pomogl jak do tej pory,ale skutecznie zbija prl,reguluje @ i dużo innych dolegliwosci

Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ