X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Byla owulacja- kiedy zrobic betę?
Odpowiedz

Byla owulacja- kiedy zrobic betę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jestem tu calkiem nowa:) dzis bylam u gin, pani stwierdzila ma usg ze byla piekna owulacja ale juz sie zakonczyla. Ale czy bylo zaplodnienie to nie jest w stanie stwierdzic, za slaby sprzet. Tylko teraz nie wiem kiedy ta owulacja byla, wczoraj, kilka dni temu, tydzien? Ile dni po owulacji widac na usg, ze byla? Chcialabym zrobic badamie ze krwi, bo to mi najszybciej wykaze, lecz nie wiem kiedy moge je zrobic. Czy majblizszy pt to zbyt wczesnie?:)

    Aneczkens
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W terminie spodziewanej @

  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mam 34 dzien cyklu dzis ale miesiaczki baardzo nie regularme, ostatniabylapo 56 dniach. Wiec zastanawiam ile dni temu bylaowu skoro bylo widac ma usg, ze byla. No i gin powiedziala ze na mieziaczke sie nie zapowiada , bardzo cienlie scianki

    Aneczkens
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bete najwcześniej można zrobić k.10-11 dni po owulacji
    Ginka nie miala za słabego sprzętu, tylko zwyczajnie tuz po zaplodnieniu nie jest jeszcze nic widoczne w obrazie usg nawet na super aparacie
    EDIT: zaraz zaraz... chcesz powiedziec, ze jakos niedawno mialas owulacje (bo tak gin stwierdzila po dzisiejszym usg)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 19:57

  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze tyle dni po owu. Tylko moje pytanie brzmialo kiedy ta owulacja byla?:P

    Aneczkens
  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokladnie, widziala dwa pekniete pecherzyki czy jakos tak...

    Aneczkens
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytane wątku brzmi: "Była owulacja kiedy zrobić betę?" a nie kiedy była owulacja, to raz. Dwa: skąd my to mamy wiedzieć kiedy była owu? :) Skoro lekarka nawet tego nie wie (i nie o sprzęt tu chodzi) jesli jest juz po, to lekarz tego nie okresli kiedy była. Możesz od dnia dzisiejszego odczekać te 10 dni jak chcesz robić betę i iść na badanie.
    Przy ewentualnym nastepnym cyklu najlepiej idz wczesniej na monitoring (z tydzien wczesniej niz teraz), to lekarka obejrzy czy jest pecherzyk, jak duzy i kiedy moge peknac. Tak latwiej Ci bedzie ustalić owu i kontrolowac cykl.
    Powodzenia

  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Wlasnie myslalam ze wiadomo kiedy byla skoro bylo jeszcze widac na usg. Po prostu nie zapytalam kiedy. Powiedziała tylko ze byla owu ale za wczesnie by zobaczyc czy bylo zaplodnienie. Dlatego wlasnie zastanawialam sie czy jest jakis okreslony czas, kiedy widac jeszcze na usg ze owu byla..chodzi mi o to ile czasu jeszcze jest "slad" na usg po owu ze byla. Nie wiem jak jeszcze wytlumaczyc o co mi chodzi:)

    Aneczkens
  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro mowisz ze nast razem z tydz wczesniej mam isc, czyli moge podejrzewac ze okolo tygodnia temu byla owu:)

    Aneczkens
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia czy w ten sposob da sie to okreslic. Z tego co dziewczyny tutaj piszą jak lekarz powiadamia je, ze owu juz byla, to tyle tyle mówi, taki komunikat. Niektore dziwczyny to czują, bo kłue/boli je wtedy jajnik. Ja tak czasem mam.
    Na monitoring warto isc 2-3 razy, ze zobaczyc jak pecherzyk wzrasta i czy peknal dlatego mowilam o tygodniu wczesniej, mozesz isc jeszcze wczesniej jesli z Twoich obliczen wyjdzie kiedy ewentualna owu przyjdzie. Ja byłam w 12dc mniej wiecej a owu ostatnio miałam w 16dc a pozniej 17dc w nastepnym cyklu

  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki:) no u mnie niestety taka natura ze trudno obliczyc, mam tylko nadzieje ze sie udalo:) a z beta sie wstrzymam do przyszlego tyg:) dziekuje:)

    Aneczkens
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ