X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cała prawda o żelach intymnych
Odpowiedz

Cała prawda o żelach intymnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sinusoida Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak to w końcu jest z tymi żelami? Czy mają wpływ na zajście w ciążę, czy też nie? Czy żele Durex w ogóle powinno się używać? Czy jak już jest potrzeba to lepiej skorzystać z produktów aptecznych np. Vagisil czy Preseed? Czy są wśród nas panie, które z pomocą takich specyfików doczekały się maleństwa? Wypowiadajcie się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 10:48

    najważniejsze to być cierpliwym
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Ja dziś odbieram z apteki Conceive Plus :) Mam nadzieję, że coś wniesie w starania oprócz doznać :P Liczę, że poprawi ruchliwość :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • sinusoida Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszym użyciu. A co Cię skłoniło do zamówienia Conceive Plus?

    najważniejsze to być cierpliwym
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:52

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sinusoida wrote:
    To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszym użyciu. A co Cię skłoniło do zamówienia Conceive Plus?
    Naczytałam się o nim.. dziewczyny piszą, że zachodziły z jego pomocą.. ale to również nie musiała być jego sprawka :) Wiesz jak to jest.. w każdym razie na pewno nie zaszkodzi jak żel ze środkiem plemnikobójczym :)

    Dam znać :) Na pewno

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Żele intymne typu durex mają w składzie środki plemnikobójcze, ale nie wszystkie, więc jako środek wspomagający zajście w ciąże chyba nie jest najlepszy. Jedyna ich zaleta to nazwijmy to komfort podczas stosunku i tyle, choć 100% gwarancji nie ma czy komuś nie pomogły w zajściu w ciążę i tu zdania mogą być podzielone. Tak samo jak w przypadku C+. Sama próbowałam, aczkolwiek nie pomógł. Stosowaliśmy przez 3 miesiące, efektu żadnego, mimo dobrego nawilżenia. Jako, że do użytku nadaje się przez właśnie 3 miesiące po otwarciu (miałam w tubie), to kolejnego opakowania już nie kupiłam. W dodatku nigdzie w aptece nie mogłam go dostać i pani farmaceutka sprowadziła go na zamówienie.
    Wydaje mi się, że jeżeli już ma coś wspomóc to właśnie produkty typowo apteczne. Warto zapytać swojego gin co o tym myśli i może coś poleci.
    Hmmmm czyli jednym pomaga jednym nie.. No ja spróbuję.. Moża akurat :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:53

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • sinusoida Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w aptece kupiłam Vagisil żel, tylko nic o ewentualnym oddziaływaniu na plemniki nie jest na nim napisane. Czy któraś z Was spotkała się z tym żelem? Cena nawet dobra bo za mała tubkę zapłaciłam 15 zł.

    najważniejsze to być cierpliwym
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat sceptycznie byłam nastawiona do tego typu specyfików ale po zabiegu łyżeczkowania kiepsko było u mnie z nawilżeniem. Na forach naczytałam się o conceive plus i kupiłam. Użyliśmy kilka razy i nam sie udało. Śmieszne ale aplikowałam strzykawką do środka. Pytałam o ten żel mojego gina i powiedział, że ten akurat spokojnie mozna stosować. Trudno powiedzieć ile w tym naszym szczęściu zasługi c+ ale wazne, że efekt jest.
    Duuuuuużo szczęścia życzę

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Ja akurat sceptycznie byłam nastawiona do tego typu specyfików ale po zabiegu łyżeczkowania kiepsko było u mnie z nawilżeniem. Na forach naczytałam się o conceive plus i kupiłam. Użyliśmy kilka razy i nam sie udało. Śmieszne ale aplikowałam strzykawką do środka. Pytałam o ten żel mojego gina i powiedział, że ten akurat spokojnie mozna stosować. Trudno powiedzieć ile w tym naszym szczęściu zasługi c+ ale wazne, że efekt jest.
    Duuuuuużo szczęścia życzę
    I takie rzeczy uwielbiam czytac <3 <3 gratulacje :) :)

    A mieliscie jakies problemu? Hormony, nasienie? Czy po prostu probowaliscie?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to i ja się udziele na temat conceive plus. Kupiłam 3 tubki na allegro wykorzystaliśmy z mężem wszystkie w poprzednim cyklu to prawda poślizg jest i to bardzo dobry ale u nas to niestety nie zdało egzaminu. Nie pomógł zajść w ciąże.

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Hej to i ja się udziele na temat conceive plus. Kupiłam 3 tubki na allegro wykorzystaliśmy z mężem wszystkie w poprzednim cyklu to prawda poślizg jest i to bardzo dobry ale u nas to niestety nie zdało egzaminu. Nie pomógł zajść w ciąże.
    No szkoda... :/ Trochę pokładam w nim nadzieję..

    Dziś pierwszy dzień go próbowaliśmy i przynajmniej jest idealny w konsystencji i nie klei się jak cała reszta durexów i unimilków... Także to na plus..

    Dombrusia, a mieliście problemy z nasieniem?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel jest dobry dla kobiet, które starają się o dziecko (że nie zawiera środków plemnikobójczych) i dla tych, które mają suchość pochwy. Żel typu durex nie jest dobry jak ktoś chce mieć dziecko, bo zawiera środki plemnikobójcze. Nie wierzę, że jak kobieta zajdzie w ciążę stosując ten żel, że to niby w pełni jego zasługa. To natura decyduje, czy kobieta zajdzie, czy nie. Ten żel częściowo może wspomóc.
    Mam ten żel, ale z powodu suchości pochwy i ma lepszą konsystencję niż durex, który wg mnie jest za gęsty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:06

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Ten żel jest dobry dla kobiet, które starają się o dziecko (że nie zawiera środków plemnikobójczych) i dla tych, które mają suchość pochwy. Żel typu durex nie jest dobry jak ktoś chce mieć dziecko, bo zawiera środki plemnikobójcze. Nie wierzę, że jak kobieta zajdzie w ciążę stosując ten żel, że to niby w pełni jego zasługa. To natura decyduje, czy kobieta zajdzie, czy nie. Ten żel częściowo może wspomóc.
    Mam ten żel, ale z powodu suchości pochwy i ma lepszą konsystencję niż durex, który wg mnie jest za gęsty.
    W pełni na pewno żel nie będzie odpowiedzialny za zaciążenie, jestem tego świadoma :) Liczę jednak na to, że dołoży swoje 5 groszy :)

    ladybag lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym cyklu używalismy C+ i udało się :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ