X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Castagnus i brak miesiączki?
Odpowiedz

Castagnus i brak miesiączki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    U mnie tez pewni tak się skończy. Może następny cykl będzie nasz!

    Ale Castagnusa nie odstawię. Z nim miałam przynajmniej potwierdzoną owulację, w przeciwieństwie do poprzedniego cyklu. Poza tym zakladam, że ta obsuwa, to pewnie właśnie przez regulowanie mojej dosyć krótkiej fazy lutealnej. Cykle ok. 28-30 dni, a owulacja w 18/19 dc.

    Asia, oby ten kolejny cykl był nasz, choć mam ochotę zrobić przerwę. Niczym innym nie żyję, tylko mierzeniem, liczeniem, i obserwacjami. Wszędzie widzę objawy...wszystkiego :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki: progesteron 0,87 ng/ml, hcg<2,0
    Tak więc koniec złudzeń. Natomiast zaskakuje mnie aż tak niski poziom progesteronu. Jak to dziewczyny interpretować? Z tych 35ng/ml tak szybko spadł?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne w trakcie miesiączki, więc się nie przejmuj. Wszystko jest ok.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski, czekam teraz na wyniki bety i progesteronu.
    Plamienie wczoraj ustąpiło i przerodziło się w kremowy śluz.
    Aż nie mogę w to uwierzyć!

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Ja dziś zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski, czekam teraz na wyniki bety i progesteronu.
    Plamienie wczoraj ustąpiło i przerodziło się w kremowy śluz.
    Aż nie mogę w to uwierzyć!

    O mój Boże, naprawdę??? Gratuluję! Zazdroszczę! u mnie nie ma już opcji. Zazdroszczę! Biegnij w takim razie do lekarza, bo to plamienie, to raczej nie implantacja tylko niski progesteron.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Ja dziś zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski, czekam teraz na wyniki bety i progesteronu.
    Plamienie wczoraj ustąpiło i przerodziło się w kremowy śluz.
    Aż nie mogę w to uwierzyć!

    Jak tam u Ciebie kochana? Ja zaraz kolejny cykl starań, ale właśnie natrafiłam na wątek o tsh, że powyżej 2,5 już utrudnia zajście. A w ciąży pierwszej brałam euthyrox, bo poziom tsh miałam właśnie ok. 2,5. Po ciąży nigdy się nie badałam. I teraz mam stresa. Dzisiaj będę u lekarki, pewnie skieruje na tsh itd..Jak ja bym chciała być na Twoim miejscu!!! :D
    Trzymaj się cieplutko i uważaj na siebie!

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobrze. Progesteron mam w normie (28,20) i beta przyrasta prawidłowo. Wszystko jest ok. Nie ma już żadnego plamienia, więc tamto to chyba naprawdę było zagnieżdżenie. Po prostu musiałam mieć później owulację.

    To są moje wyniki bety:
    8.03 - 251
    10.03 - 735
    12.03 - 1892

    A to TSH faktycznie powinno być niższe. Ja zawsze mam poniżej 2. Koniecznie to zbadaj.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 13 marca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    U mnie dobrze. Progesteron mam w normie (28,20) i beta przyrasta prawidłowo. Wszystko jest ok. Nie ma już żadnego plamienia, więc tamto to chyba naprawdę było zagnieżdżenie. Po prostu musiałam mieć później owulację.

    To są moje wyniki bety:
    8.03 - 251
    10.03 - 735
    12.03 - 1892

    A to TSH faktycznie powinno być niższe. Ja zawsze mam poniżej 2. Koniecznie to zbadaj.

    Super! Oby wzystko dobrze się układało u Ciebie. Ja wczoraj na wizycie dowiedziałam się, że to jednak chyba była ciąża u mnie. Ale świadomie przed czasem nie testowałam. Nie chciałam. I dobrze, bo dzisiaj o tym nie myślę. TSH mam zbadać bo to ono lub progesteron, którego spadek był zbyt gwałtowny podobno. Teraz mam brać obowiązkowo duphaston po owulacji.

    Jak zobaczę taką betę jak Ty, to się upiję....mlekiem :P

    Joanna_blondi lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ