X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Castagnus. Kiedy przestać brać
Odpowiedz

Castagnus. Kiedy przestać brać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane. Jesteście moją encyklopedią wiedzy. Szukałam w Google, ale jakoś nic konkretnego nie znalazłam.
    Otóż po 8 miesiącach starań ujrzałam dziś dwie kreseczki. Jestem w wielkim szoku i nie wiem w sumie co robić. Czy tak po prostu przestać brać Castagnus? Biorę też żurawinę w tabletach na nawracaje infekcje dróg moczowych. Czy tą żurawinę mogę brać nadal?
    Za wszelkie rady bardzo Wam dziękuję. Czuję się jak dziecko we mgle 🙈

    https://zapodaj.net/2b00a83603bd1.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2021, 09:33

  • Laura25 Przyjaciółka
    Postów: 86 24

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!😍 Ile dni po owulacji testowałaś? Kreseczki bladziutkie jeszcze :) moim zdaniem możesz odstawić cantangus natomiast żurawinę bierz dalej, infekcje dróg moczowych są niebezpieczne a w ciąży o nie łatwiej niestety.

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Gratulacje!😍 Ile dni po owulacji testowałaś? Kreseczki bladziutkie jeszcze :) moim zdaniem możesz odstawić cantangus natomiast żurawinę bierz dalej, infekcje dróg moczowych są niebezpieczne a w ciąży o nie łatwiej niestety.

    Dziś 9 dpo. A co śmieszne, ten cykl miał być wyluzowamy i regenerujący po przeziębieniu. Nie mam żadnych objawów ciąży ani nic. Ale jakoś wczoraj wieczorem coś mnie tknęło żeby zrobić test. I już wczoraj wieczorem byłega cień cienia. Test był 25 miu więc dziś rano poleciałam po 10 miu i doznałam szoku 😍

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się bardzo, ale udało się i teraz tylko czekać co dalej.
    Dzwoniłam do ginekologa, bo wiem że czeka się na termin bardzo długo i najbliższy termin to 10 czerwiec 😒😐. Nie wiem czy szukać innego ginekologa, to to będzie 10 tydzień już 🤔

  • Laura25 Przyjaciółka
    Postów: 86 24

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Boję się bardzo, ale udało się i teraz tylko czekać co dalej.
    Dzwoniłam do ginekologa, bo wiem że czeka się na termin bardzo długo i najbliższy termin to 10 czerwiec 😒😐. Nie wiem czy szukać innego ginekologa, to to będzie 10 tydzień już 🤔

    Ja bym poszła do innego sprawdzić czy wszystko dobrze i czy jest serduszko w 7 tyg a później już zależy od Ciebie, ale warto mieć ginekologa, który jednak jest bardziej „ dostępny” dla pacjentki:) możesz w każdej chwili zmienić. Wiem jak to jest bo obawy przy pierwszej ciąży towarzyszyły mi chyba do 12 tygodnia, niepotrzebnie, nie stresuj się tylko ciesz bo rośnie w tobie życie 😍

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile dobrze pamiętam to bezwzględnie należy odstawić castagnus w ciazy. Zatem, jeśli są dwie kreski, przestać go brać.

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    O ile dobrze pamiętam to bezwzględnie należy odstawić castagnus w ciazy. Zatem, jeśli są dwie kreski, przestać go brać.
    Warto wiedzieć. A czy żurawina faktycznie jest bezpieczna?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Warto wiedzieć. A czy żurawina faktycznie jest bezpieczna?

    Tak, jak najbardziej 😊

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Tak, jak najbardziej 😊
    Super. Dziękuję Wam bardzo.
    Co ja bym zrobiła bez tego Forum ❤️♥️

    Księgowa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ