Forum Starając się - ogólne Castagnus - kilka pytań
Odpowiedz

Castagnus - kilka pytań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet

Wysłany: 7 kwietnia 2016, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam na forum o tabletkach Castagnus i kupiłam je dzisiaj w aptece. Ale teraz zaczęłam się zastanawiać, czy powinnam je brać. Mam dość nieregularne cykle, ale nie miałam badanej prolaktyny. Czy biorąc te tabletki bez badań nie zaszkodzę sobie? Przeczytałąm też na którymś forum, że obniżają one płodność - czy to prawda? Ktoś cytował wypowiedź lekarza, do której niestety nie dotarłam.

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Iwonka 87 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dostałam też ten lek od mojej doktor przy staraniach wiec napewno nie obniżają płodności.

1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ