X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Castagnus - kilka pytań
Odpowiedz

Castagnus - kilka pytań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam na forum o tabletkach Castagnus i kupiłam je dzisiaj w aptece. Ale teraz zaczęłam się zastanawiać, czy powinnam je brać. Mam dość nieregularne cykle, ale nie miałam badanej prolaktyny. Czy biorąc te tabletki bez badań nie zaszkodzę sobie? Przeczytałąm też na którymś forum, że obniżają one płodność - czy to prawda? Ktoś cytował wypowiedź lekarza, do której niestety nie dotarłam.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dostałam też ten lek od mojej doktor przy staraniach wiec napewno nie obniżają płodności.

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ