X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Celebrytki o ciążach
Odpowiedz

Celebrytki o ciążach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Mucha: "Spłodzić to jeszcze pal licho, ale wychować i wyedukować to dopiero wyzwanie!”
    źródło: http://afterparty.pl/newsy_artykul,12991.html

    Pal licho??? Ja bym chciała takie pal licho. Kiedyś ją lubiłam bo ma takie samo imię jak ja w filmie i jesteśmy rówieśniczkami. Ale jak ona coś palnie to uszy odpadają...

    Podzielacie jej zdanie? Ja chyba wolę wyzwanie wychowania i wyedukowania niż spłodzenia trudy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2013, 11:08

    maximka84, biedronka1982, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He ... popieram Cię ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się w 100 % z Wami dziewczyny, też ją kiedyś lubiłam ale potem jakoś mi obrzydła.

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jakoś jej nie trawię. Zwłaszcza jak zaczęła opowiadać o tym jak to przewijała dziecko na stacji benzynowej, chwaląc się, że zrobiła to na tych stolikach, na których ludzie jedzą. Rozumiem wydźwięk jej słów (narzekanie, że nie ma przewijaka i nikt nie raczył jej pomóc z kupą w pieluszce), ale dla mnie to przesada.

    20110812580114.png
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że po prostu kobiety, którym jest łatwo zajść w ciążę nie mają zielonego pojęcia o tym co czujemy my - starające się długo, czekające z niecierpliwością na II kreseczki.

    Zauważyłam, że znowu zaczyna się baby boom wśród celebrytów! Eh...oby nam się szybko dziewczyny udało bo tak się czyta te wszystkie newsy to robi się smutno. Ja mam bynajmniej tak, że zaraz myślę "cholera ta już ma drugie w drodze a ja biedna staję na uszach aby mieć jedno dzieciątko". Też tak miecie?

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka, ja niestety mam wokoło mnóstwo ciężarówek i czasami mi się miesza radość z tego, że którejś się udało z czystą zazdrością. MNie w tych kobietach (w sensie celebrytkach) bardziej irytuje to jak się sprzedają ze swoimi dziećmi. Biedactwo jeszcze się nie urodziło, a mamusia już sprzedaje jego życie tabloidom. Denerwuje mnie też to "obfotografowywanie" ciążowych brzuchów. Najpierw się zarzekają, że nigdy nie będę pokazywały brzuszka, że to takie intymne, a potem pykają sesję dla Vivy czy innego czytadła i nagle to już przestaje być takie intymne. No ale tym światem żądzą pieniądze i parcie na szkło...

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka_ wrote:
    Ja myślę, że po prostu kobiety, którym jest łatwo zajść w ciążę nie mają zielonego pojęcia o tym co czujemy my - starające się długo, czekające z niecierpliwością na II kreseczki.

    Zauważyłam, że znowu zaczyna się baby boom wśród celebrytów! Eh...oby nam się szybko dziewczyny udało bo tak się czyta te wszystkie newsy to robi się smutno. Ja mam bynajmniej tak, że zaraz myślę "cholera ta już ma drugie w drodze a ja biedna staję na uszach aby mieć jedno dzieciątko". Też tak miecie?

    DOKLADNIE!!! Wczoraj pogratulowalam kumpeli z roboty, przytulilam ja. Ale to jej drugie dziecko, a ma tyle lat, co ja. Nie zazdroszcze, bo tatus pierwszego dal drapaka i ogolnie to fajna dziewczyna jest. Ale co ja mijam to gapie sie na jej brzuch! Moze co stamtad na mnie przeskoczy? ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitira, juz wolalam Twoj wczesniejszy motyw ze Snoopim czy co to tam bylo! Ten robal boli mnie w oczy!!! :-P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Kalitira, juz wolalam Twoj wczesniejszy motyw ze Snoopim czy co to tam bylo! Ten robal boli mnie w oczy!!! :-P

    ha ha. dobra, jak znajde cos wyjátkowo wyjátkowego to zmienié specjalnie dla ciebie.

    a wracajác do celebrytek, powiem wam ze mi sie podoba kobiece cialo w ciazy, i nie mam nic przeciwko zdjeciom mam z brzuchami, okladki magazynow, wywiady, itp. Wkurzaja mnie jednak glupie gadki i beznadziejne zachowanie doroslych. Np. ta dziewczyna Karolaka. Ona mu rodzi dzieci a on baluje. Zajác z blizniakami, a tata afiszuje sie z jak jej tam, zapomnialam. Ibisz z synami i kolejna partnerka. Nie dziwie sie ze oni sie boja wychowac dzieci. Skoro sami maja nierówno pod sufitem to czego oczekiwac.

    A my tu szaraczki, wdzieczne i niewinne... Grzeczne i prawdziwe... ani celebryty ani mamy jeszcze...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie Mamy ale już niedługo ;) bądźmy dobrej mysli ;)

    a może tak wszystkie w przyszłym roku urodzimy?;D kto wie ;)

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 1 września 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    jeszcze nie Mamy ale już niedługo ;) bądźmy dobrej mysli ;)

    a może tak wszystkie w przyszłym roku urodzimy?;D kto wie ;)


    Kurde to by było coś! Hehe mam ambitny plan zieloność we wrześniu więc kto wie...
    Wracając do wątku mi osobiście sesje zdjęciowe w ciąży bardzo się podobają. Sama chciałabym taką mieć. Kobiety w ciąży wyglądają pięknie - zawsze mi się podobały i te brzuszki...ach...też będę miała taki ładny, duży i okrągły brzuszek hehehe:)

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ