X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chciałabyś wystąpić w „Dzień dobry TVN”? Sprawdź kogo szukamy! ❤️
Odpowiedz

Chciałabyś wystąpić w „Dzień dobry TVN”? Sprawdź kogo szukamy! ❤️

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • OvuFriend

  Wysłany: 12 czerwca, 11:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chciałabyś wystąpić w programie "Dzień Dobry TVN"? A może znasz kogoś, kto byłby zainteresowany? Szukamy kobiet, które chciałyby podzielić się swoją historią związaną z procedurą in vitro. Jeśli aktualnie starasz się o dziecko przy wsparciu metod wspomaganego rozrodu lub jesteś we wczesnej ciąży, dzięki in vitro - Twoja historia może być źródłem inspiracji i nadziei dla innych kobiet, które pragną mieć dzieci. Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i wesprzeć inne kobiety w ich drodze do macierzyństwa, daj nam znać! Celem jest opowiedzienie o tej metodzie, oswojenie jej, o tym że zawsze jest szansa na zostanie mamą! Dziennikarze zapewniają o delikatności i trosce w podejściu do tematu. Napisz do nas na [email protected], a podamy więcej szczegółów.

  Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 czerwca, 10:53

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ