Forum Starając się - ogólne Chyba nie mam szans w tym cyklu, prawda?
Odpowiedz

Chyba nie mam szans w tym cyklu, prawda?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 24 maja 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w tym cyklu moje szanse na ciaze juz sa przekreslone? W 11dc zaczelam bardzo mocno plamic (lososiowo po stosunku i bardzo ciemno brazowo w ciagu dnia). Mam przepisany progesteron ale mialam go brac dopiero po owulce a nie sadzilam ze ja mialam tak wczenie. Tak wiec od 3 dni plamie instensywnie. Jako ze jest to zluszczanie sie naskorka macicy to wydaje mi sie ze na zadne potencjalne zagniezdzenie nie ma szans prawda? Mysle ze nawet gdyby sie cos zagniezdzilo to juz tam tego nie ma :/. A abstrahujac od tego to wydaje mi sie ze owulke mialam 10dc czyli ze ja przegapilam.

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 24 maja 2014, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka Psotka, jeśli owulację miałaś w 11dc, tak jak program wylicza, to pewnie jeszcze nie było ewentualnego zagnieżdżenia.
    Nie martw się na zapas, dziewczyny często mają nawet spore krwawienia w terminie miesiączki, a ciąża się utrzymuje.

HquGp2.png
    MnW9p2.png

9cs7p1.png
  • KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 24 maja 2014, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Kotka Psotka, jeśli owulację miałaś w 11dc, tak jak program wylicza, to pewnie jeszcze nie było ewentualnego zagnieżdżenia.
    Nie martw się na zapas, dziewczyny często mają nawet spore krwawienia w terminie miesiączki, a ciąża się utrzymuje.

No tak, masz racje. Chociaz wtedy to juz zarodek siedzi twardo.

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego