X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciągły ból jajnika po owulacji
Odpowiedz

ciągły ból jajnika po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki prosze o pomoc!
    nie wiem czy to normalne czy mam sie martwić bo moj lewy jajnik boli mnie cały czas od owulki a dzis juz 8dpo. Czasami jest to takie pieczenie czasem pikanie kłucie a czasem aż w pachwinie boli jak podczas owulki :/
    może to jakaś torbiel ?
    pomóżcie czy to normalne żeby tak pracował intensywnie po owulce?!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochana mnie teraz tak bolały od owulacji do samej @

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolały i bolal w pierwszych dniach @ okazalo sie ze mam zapalenie pecherze i mozliwe ze jajnika.. ale u mnei tez bylam chora wiec moze to byl tego efekt
    ogolnie mi lekarz powiedzial ze bol jajnika do owulki to norma..pozniej jesli dlugo boli i nie sa sporadyczne ble t powinn sie powiedziec tym gin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 20:28

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bol podobny do opisywanego.. +czestomocz.. nie bolalo przy oddawaniu moczu ale dostalam antybiotyk na zapalenie pecherza i mozliwe ze zapalenie jajnika

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą jajniki od owu do @ od kiedy biorę CLO.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ