X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CIAŁKO ŻÓŁTE na USG
Odpowiedz

CIAŁKO ŻÓŁTE na USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie : byłam w 17 dc na usg- na lewym jajniku 2X21mm ,a na prawym 33mm
    owulacja prawdopodobnie wystapila 17/18dc.Następne Usg było robione w 23 dc i ku zaskoczeniu na lewym jest torbiel krwotoczna o 3cm ,a tego pecherzyka na prawym jajniku nie ma ,braak równiez plyy w zatoce daglasa i ciałka żołtego.Moja gin stweirdzila ze 6 dpo owulacji moze juz nie widac na usg , i wg niej doszlo do owulacji i przepisala dopochwowo luteina 2X1.MOje pytane jest takie czy któras z was miala taka sytuacje,ze nie widac cialka ani plynu a mimo tego doszlo do owulacji ,bo pecherzyk pekl?

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może nie miałam dokładnie takiej samej sytuacji, bo nie miałam monitoringu, ale było podobnie. Wizytę miałam kilka dni po owulacji, gin powiedział, że już po owulce, ale nie widział ciałka ani płynu. Nie wiem dlaczego, nie mówił, a ja się nie pytałam, bo to był dopiero nasz 2 cs. Nie wiem więc, czy faktycznie do owulacji doszło czy nie, bo np. jajeczko się wchłonęło. Z tym że gin powiedział, że już po owulacji.

  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ciekawa jestem czy to normalne ze cialko na usg jest juz niewdoczne

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno po jakimś czasie już nie. Ale po jakim - nie wiem. Może jakaś mądra głowa tu zaraz zajrzy i coś na to powie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 21:54

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja msm pytanie czy po owulacji jak lekarz robi udg wewn. To nie zaszkodzi ewentualnemu zsplodnionemu jajeczku? Zawsze sie tego boje jak ide na usg po ovu...

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaszkodzi ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ