Forum Starając się - ogólne Ciąża a farba wodna
Odpowiedz

Ciąża a farba wodna

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Jotka85 Debiutantka
  Postów: 10 3

  Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jestem w trakcie pierwszego cyklu starań. Owulacja miała miejsce ok. 4 dni temu i nie sądzę, żeby od razu się udało, ale tego nie mogę być pewna i może będą kolejne cykle starań. Nurtuje mnie jedno pytanie. Czy malowanie w maseczce farbą wodną przez ponad tydzień po kilka godzin, a przebywanie w tych pomieszczeniach (z otwartymi oknami) przez ok. 8 godzin dziennie może mieć jakiś wpływ na starania lub ewentualne zagnieżdżenie zarodka? Może ktoś ma takie doświadczenie albo dokładniejszą informację?

 • Jotka85 Debiutantka
  Postów: 10 3

  Wysłany: 30 czerwca 2014, 18:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikt nic nie wie?:( czyli zapewne nie ma co ryzykować...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego