X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża a farba wodna
Odpowiedz

Ciąża a farba wodna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jotka85 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w trakcie pierwszego cyklu starań. Owulacja miała miejsce ok. 4 dni temu i nie sądzę, żeby od razu się udało, ale tego nie mogę być pewna i może będą kolejne cykle starań. Nurtuje mnie jedno pytanie. Czy malowanie w maseczce farbą wodną przez ponad tydzień po kilka godzin, a przebywanie w tych pomieszczeniach (z otwartymi oknami) przez ok. 8 godzin dziennie może mieć jakiś wpływ na starania lub ewentualne zagnieżdżenie zarodka? Może ktoś ma takie doświadczenie albo dokładniejszą informację?

  • Jotka85 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie wie?:( czyli zapewne nie ma co ryzykować...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ