Forum Starając się - ogólne ciąża a praca
Odpowiedz

ciąża a praca

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2015, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) nie wiem czy byl taki temat. zakładam go w ogólnym, bo jest ogólny...
    Co prawda z mężem jeszcze nie planujemy dzidziusia ( sprawy osobiste) moze wkrotce sie to zmieni, ale nurtuje mnie pewna srawa. Obecnie jestem na stażu i co by było jakbym zaszła w ciąże i musiała np. isc na zwolnienie chorobowe. Kto mi płaci? Urzad pracy? Pracodawca?
    2. Co jesli zaszłabym po stazu, ale juz w okresie zatrudnienia przez mojego pracodawce. Kto ma mnie na "utrzymaniu" ?;P jak to jest....

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego