Forum Starając się - ogólne ciąża a torbiele na jajnikach
Odpowiedz

ciąża a torbiele na jajnikach

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet

Wysłany: 15 maja 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam torbiele na dwóch jajnikach. Kazdy lekarz u ktorego byłam twierdził, ze to torbiele endometrialne i trzeba je wyciąć. Dostałam tabletki antykoncepcyjne ( okres całkowice zatrzymany na 9 miesięcy)aby sie nie powiększaały w czasie mojego oczekiwania na laparoskopie. No ale okazalo sie, że torbiel na prawym jajniki znikneła na lewym zmniejsyzla się o 2 cm.
    I zaczelam sie zastanawiać isc na operację czy zacząc starania a nóż się uda...
    Lekarz dal nam zielone światło więc odstawiłam tabletki, 12 kwietnia dostalam pierwsze krwawienie i zaczełam staranka, myśle, że na operacje zawsze jest czas...

atdc8iikup31msj2.png
  • mar Autorytet

Wysłany: 15 maja 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OFelaine a jak duże były pierwotnie Twoje torbiele?

• Ofelaine Autorytet

Wysłany: 15 maja 2014, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten na lewym jajniku 5 cm i teraz ma ok 3 a na prawym 3 cm i zniknal. Tylko teraz sie boje ze znow wroca przy miesiaczkowaniu :/

atdc8iikup31msj2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego