X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciąża a torbiele na jajnikach
Odpowiedz

ciąża a torbiele na jajnikach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam torbiele na dwóch jajnikach. Kazdy lekarz u ktorego byłam twierdził, ze to torbiele endometrialne i trzeba je wyciąć. Dostałam tabletki antykoncepcyjne ( okres całkowice zatrzymany na 9 miesięcy)aby sie nie powiększaały w czasie mojego oczekiwania na laparoskopie. No ale okazalo sie, że torbiel na prawym jajniki znikneła na lewym zmniejsyzla się o 2 cm.
    I zaczelam sie zastanawiać isc na operację czy zacząc starania a nóż się uda...
    Lekarz dal nam zielone światło więc odstawiłam tabletki, 12 kwietnia dostalam pierwsze krwawienie i zaczełam staranka, myśle, że na operacje zawsze jest czas...

    atdc8iikup31msj2.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OFelaine a jak duże były pierwotnie Twoje torbiele?

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten na lewym jajniku 5 cm i teraz ma ok 3 a na prawym 3 cm i zniknal. Tylko teraz sie boje ze znow wroca przy miesiaczkowaniu :/

    atdc8iikup31msj2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ