X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciążą bez kompletnie żadnych objawów
Odpowiedz

Ciążą bez kompletnie żadnych objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy znacie kogoś lub same tego doświadczyłyście, że będąc w początkowym okresie ciąży nie miałyście żadnych objawów?? Wszędzie na forach dziewczyny piszą np: "nie miałam żadnych objawów oprócz bolących piersi/powiększonych i lekkich bólów brzucha" No jak widać to są objawy, więc takich wypowiedzi nie rozumiem;p Oczywiście brak miesiączki ma się rozumieć, ale czy można być w ciąży i nie czuć dosłownie nic?? Nie mieć bólów piersi, nie mieć nawet powiększonych piersi, żadnych nawet najmniejszych bólów brzucha, zmęczenia itp. Dosłownie nic...;p??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś w ciąży?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po poronieniu w styczniu, gdzie miałam objawy ciąży, teraz spóźnia mi się @ 5 dni, temperatura podwyższona,test negatywny....nie wiem już sama, żadnych objawów ciążowych nie mam stąd moje pytanie czy w ogóle istnieją przypadki gdzie ciąża jest bez żadnych objawów.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ci nie pomoge bo w ciąży niestety nigdy nie byłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów. Dowiedziałam się w 6 tyg. Jak poszłam do gin,bo nie miałam okresu i chciałam cos na wywołanie :) teraz zreszta tez. "tylko" test pozytywny :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo na dobra sprawe przed @ też bolą piersi i podbrzusze wiec dziewczyny piszą że takich typowych obajowo przypisanych TYLKO ciąży nie mialy. Piersi podobno dopiero w ktoryms tygodniu rośną. A przed @ to tez przeciez delikatnie się powiekszają. Ja dawniej wypatrywalam żyłek na piersiach i wydawało mi sie ze ich wczesniej nie mialam i jak bylam przed terminem @ to bylam happy jak się pojawily, a pozniej @ przychodzily, a żyłki jak były tak są... Trzeba czekać na termin okresu i tyle. Wczesniej lepiej sie nie nakrecac... dla wlasnego dobra

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam żadnych objawów. Typowe zwykle objawy jak ma @ u mnie były ;)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paradoksalnie grono kobiet ma wszystkie objawy ciąży a w ciąży nie są.
    Najważniejszym objawem ciąży jest wzrost BETA HCG w krwi - jeśli ten objaw nie występuje to wątpię aby ciąża była.

    Mona_M, Girl25, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyłki na piersiach na sutkach mam zawsze :) i to jeszcze jakie widoczne , a i mam taka linię od pępka w dół i też mam ją od zawsze :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka te żyłki i linia to już hormonalne lub prolaktyna wysoka..

    Autorko w ciazy pozamacicznej kiedy nie bylam swiadoma czulam wszystko przesolone, teraz z dnia na dzien mialam hm kapcia w usyach dziwny smak, piersi byly powiększone od owulacji. Objawy typu wymioty byly od 7tyg od 6tyg dziwne jedzenie i spory apetyt. Jak spóźnia sie @ 5dni to zrob test juz powinno byc widać II kreski :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ