X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciaza czy dni plodne?
Odpowiedz

ciaza czy dni plodne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ostatni raz okres mialam w 10.10.2017 r.
    biore tabletki antykocepcyjne tylko o nie leguralnych godzinach ..
    w 21 doszlo do stosunku i po tym zaczely sie uplawy one byly widoczne bardzo biale lepkie nie smierdzialy towarzyszyl mi bol jajnika lewego i mialam zawroty glowy . wczoraj tez sie kochalam z mezem ale w tedy zapomialam wziasc tabletki anty i dzis tak samo zapomialam od tabletek mnie nie boli jajnik, czy to oznaka ze mogę być w ciąży w tamtym roku urodzilam syna ma 1 rok i poltora miesiaca dodam ze mam nie regularne miesiaczki. nie wiem juz co myslec za duzo mysle o tym czy ktos mi podpowie czenu tyle śluzu dostalam przez te pare dni? wczesniej nie mialam śluzu . okres mi trwa 3 do 4 dni.

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to jakas infekcja?

  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 października 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie infekcja bo by swędzialo lub pieklo .. odczuwam bole brzucha tak jak pisalam na gorze

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie wzielas kilku tabletej z rzędu to raczej dostaniesz krwawienia jakby z "odstawienia" i pewnie dlatego boli cie brzuch. A w ciąży tez mozesz byc skoro zapomnialas kilku tabletek. Doprawdy nie wiem jak można zapomnieć kilku tabletek z rzędu wziąć skoro taką metode antykoncepcji sie samemu wybralo.

    edwarda20, Dominika32 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 29 października 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ