X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciaza czy dni plodne?
Odpowiedz

ciaza czy dni plodne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ostatni raz okres mialam w 10.10.2017 r.
    biore tabletki antykocepcyjne tylko o nie leguralnych godzinach ..
    w 21 doszlo do stosunku i po tym zaczely sie uplawy one byly widoczne bardzo biale lepkie nie smierdzialy towarzyszyl mi bol jajnika lewego i mialam zawroty glowy . wczoraj tez sie kochalam z mezem ale w tedy zapomialam wziasc tabletki anty i dzis tak samo zapomialam od tabletek mnie nie boli jajnik, czy to oznaka ze mogę być w ciąży w tamtym roku urodzilam syna ma 1 rok i poltora miesiaca dodam ze mam nie regularne miesiaczki. nie wiem juz co myslec za duzo mysle o tym czy ktos mi podpowie czenu tyle śluzu dostalam przez te pare dni? wczesniej nie mialam śluzu . okres mi trwa 3 do 4 dni.

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to jakas infekcja?

  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 października 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie infekcja bo by swędzialo lub pieklo .. odczuwam bole brzucha tak jak pisalam na gorze

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie wzielas kilku tabletej z rzędu to raczej dostaniesz krwawienia jakby z "odstawienia" i pewnie dlatego boli cie brzuch. A w ciąży tez mozesz byc skoro zapomnialas kilku tabletek. Doprawdy nie wiem jak można zapomnieć kilku tabletek z rzędu wziąć skoro taką metode antykoncepcji sie samemu wybralo.

    edwarda20, Dominika32 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 29 października 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ