X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża czy zbliżający się okres?
Odpowiedz

Ciąża czy zbliżający się okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dzidziusia.
    Chciała bym wiedzieć czy objawy takie jak wzdęcie, duży apetyt, ból pleców, które odczuwam zazwyczaj przed miesiączką wykluczają ciąże?
    Czy może jednak jakieś zmiany występują dopiero podczas późniejszego oddziaływania na organizm hsg?
    W tym momencie jestem w okresie oczekiwania czy w końcu będzie maleństwo, na test jeszcze za wcześnie, a cykle mam dość długie.
    Proszę o odp, ponieważ za każdym razem czekanie jest dla mnie gorsze niż wynik. Małgorzata

    Małgosia J
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia wszystkie objawy ciazy i okresu na poczatku sa takie same, kazda z nas jest inna i kazda ciaza jest inna, nie patrz na objawy, kolezanki idt najwiarygodniejszym dokumentem ciazy bedzie beta

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ