X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciaza krwawienie
Odpowiedz

Ciaza krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pisze do Was z zapytaniem.

    W zeszłym miesiącu okres spóźnił mi sie ponad tydzien.

    Tydzien temu zrobilam test , pozytywny, w tym miesiacu okres powinien byc 27.03.

    Od ponad tygodnia mialam mdlosci, wyczulony zapach na.niektore jedzenie i obolale piersi - wszystko jak w pierwszej ciąży.

    Wczoraj zaczelam miec bole jak na okres. Raz sie pojawialy za chwile znikały i tak pol dnia. Na wieczór dostalam krwawienia.lekkiego ktore utrzymuje sie.do teraz. Na przemian wraca bol brzucha.

    Objawy ciazy ustapily.

    Czy to moglo byc poronienie?

    Iluzja
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było bardzo podobnie. Była to ciąża biochemiczna, poronienie samoistne. Ale myślę, że powinnaś udać się do lekarza. Każda z nas jest inna, trudno tak porównywać
    Trzymaj się!

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ