X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po ciąży pozamacicznej- z której strony?
Odpowiedz

Ciąża po ciąży pozamacicznej- z której strony?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 26 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn którym udało się zajśc w ciążę po przebytej ciąży pozamacicznej- czy w kolejną ciąże zaszłyście z drugiego jajnika, czy którejś udało się z tego samego? Ja miałam tylko nacięty jajowód (nie pęknięty), wyczyszczony i pozostawiony. Potem miałam histeroskopię na której doktor nie zgodził się robić drożności bo twierdzi, że to badanie też uszkadza rzęski jajowodowe i predysponuje do kolejnej cp. Ale w USG po histeroskopii był płyn w zatoce Douglasa co ponoć sugeruje, że jajowody drożne.
    Mój problem jest taki, że niestety jajnik po stronie cp jest bardziej aktywny- po raz 5 z kolei mam z niego owu (czyli wszystkie od czasu ciąży) i boję się, że nie ma dla mnie już szans na normalną ciążę...:( tak liczyłam, że uda mi się złapać jajo z prawego a tu ciągle lewy i lewy ;/
    Jak było u Was?

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ