X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po operacji mięśniaków
Odpowiedz

Ciąża po operacji mięśniaków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szatyna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    staramy się o dziecko już pół roku i nic. Jestem po operacji na mięśniaki (żyję o połowie jajnika prawego i 3/4 jajnika lewego). jestem pod stałą kontrolą lekarza. Aktualnie skończyłam terapię diatermia krótkofalową na przydawki. Od dni płodnych minęło już 7 dni a ja od jakiś 5 mam ciągłe bóle prawego jajnika, czuję się pełna tam. Czy ktoś jest też tu po operacja na mięśniaki i doradzi co najlepiej działać?

    szatyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja również jestem po operacji ( usuniecie mięśniaka macicy i torbieli endometrialnej jajnika prawego) Kiedy miałaś operację?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 15:41

  • szatyna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w styczniu 2013 potem 12 miesięcy na tabletkach hormonalnych i od tego czasu staramy o dzidziusia i nic :( kwas foliowy i witaminki dla przyszłych mam biorę bez przerwy. Facet jest obdarzony dużą ilością wszystkiego także jego mamy z głowy :) A Ty kiedy miałaś operacje? Na jakim stadium jesteś?

    szatyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam operacje nie całe dwa miesiące temu. Więc mogę powiedzieć,że to dość świeża sprawa. Też obecnie jestem na tabletkach i muszę odpuścić starania no ale nie aż tak długo, cóż zrobić... :/

  • szatyna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to rzeczywiście świeżutka sprawa :) Będzie ok :) doszłaś już do siebie po operacji? Miałaś laparoskopię czy otwarcie? Powiem Ci, że ja o dziwo po 3 tygodniach od operacji a mam kreche na jakieś 20 cm byłam już jak nowa chociaż najbardziej nie mogłam się pożegnać z pasem uciskowym na brzuch jakoś tak bezpieczniej się czułam. Niestety nie chciałam od razu zajść w ciąże ale lekarz mówił że najwcześniej pół roku od operacji moglibyśmy się starać. Mimo wszystko jestem dobrej myśli.

    szatyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko napisze Wam pocieszajacy przykład tu z forum:) jest tu dziewczyna o nicu moniska4444 która przeszła operacje mieśniaków i teraz jest w ciąży :)
    ja przeszłam zabieg histeroskopowy było bardzo cieżko a nie cieli mnie ze wzgledu na mój wiek i starania sie o 1 dziecko teraz jestem wciazy kolejnej - poroniłam wczesniejsze ale zwiazane jest to z innymi problemami zdrowotnymi. Teraz tez mam miesniaka ale nie przeszkadza on w niczym.
    Powodzenia życze kazdej z Was <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się dobrze. Można powiedzieć,że już doszłam do siebie. Niestety laparoskopię wykluczyli w moim wypadku i byłam cięta. Powiem Ci,że gdybym tylko mogła od razu zaczęłabym starania. Od dawna bardzo czekamy z mężem na te dwie kreseczki na teście, niestety musimy czekać... Najgorsze w tym wszystkim jest to czekanie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję inessa żeby nie zapeszyć ,również życzę dużo zdrówka , powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 17:51

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 30 września 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miesniaka malego i przed sama operacja zaszlam w ciaze :) teraz jak u inessy w niczym nie przeszkadza. Nie traccie nadziei :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest nie tracić nadziei czekając tyle czasu :/

  • szatyna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :( najgorsze te rozczarowania a nóż się udało i nagle łazienka i widok @ nie jest za szczęśliwą chwilą:(

    szatyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ