X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciaza po poronieniu w UK?
Odpowiedz

Ciaza po poronieniu w UK?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 17 lipca 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy sa staraczki z UK,ktore po lyzeczkowaniu zaszly w ciaze badz szybko zaczely sie starac?
    Ja jestem dopiero badz az miesiac po lyzeczkowaniu i zadnych badan nie mialam...Nie wiem do kogo uderzyc wrazie podejrzewania pozytywnego testu?Czy zrobia usg?Czy bhcg?;/Nie mam pojecia jak tutaj opieka wyglada u kobiet po zabiegu;/

    aniafk, Limerikowo lubią tę wiadomość

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi bardzo, że Ciebie ten los też spotkał :(
    Ja jestem po zabiegu i już po pierwszej @ zaszłam w ciążę. Nie robią nic, żadnych badani ani usg. Też chciałam wcześniejszy scan ale powiedzieli, że jak nic się nie dzieje to mam czekać do 12 tygodnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 09:00

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 2 stratach nie liczylam na pomoc irl hse czyli pl nfz, all badania i nast ciaze po 33 tyg prowadzilam juz w Pl , porod tez
    po 2 stratach w irl maternity hospital w Limerick uslyszelismy ze mamy sie starac i tyle i ze maja pary po 5/6 poronieniach wiec my tu zong totalny
    po co przechodzic traume fiz i psych skoro przyczyna poronien jak w naszym przypadku moze byc do wyeliminowania:progesteron, tarczyca, bakterie

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niufka najpredzej z wlasnej kieszeni to probuj po pl przychodniach w UK
    przykro mi z powodu Twej straty , niestety znam ten bol....dobrze ze sie zbierasz w sobie do kolejnych staran
    ja korzystalam z pl przychodni Medicus w Irl i bylam zadowolona
    teraz najwaz odczekac po lyzeczkowaniu pare mcy a wg niektorych lekarzy i rok przed kolejnymi staraniami oraz ok scan usg czy all sie w srodku ok oczyscilo
    Mysle na pocz zrob bad tarczycy, tsh powinno byc do 2
    powodzonka i trzymaj sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 21:08

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polskie przychodnie zdzierają z człowieka ile mogą. Ja zanim zaszłam w ciążę robiłam wszystkie badania ale w Polsce, na każdym urlopie. Prawda jest taka, że okazało się, że jestem zdrowa jak koń. Myślę, że lekarze mają rację żeby nie panikować po jednym poronieniu.
    Jeżeli ktoś długo się stara i jest po poronieniach ( ale nie koniecznie) to może zgłosić się do gp i lekko "naginając" że stara się już ponad rok spokojnie wyciągnie skierowanie na badania :)

    Co do ciąży po poronieniu nie robią żadnych badań ani wcześniejszych usg, no chyba, że coś się dzieje- krwawienia lub bóle brzucha to zrobią ale i tak nie pomogą .

    Ja sobie przywiozłam z Polski duphaston po poronieniu i zaczęłam go zażywać od momentu pozytywnego testu i to jedyna pomoc dla ciąży jaką mam :)
    Niufka jeżeli czujesz się dobrze fizycznie i psychicznie to nie czekaj tylko działaj :). Na pewno będzie wszystko dobrze a poronienie pewnie wynikło z wad genetycznych a nie z Twojej winy :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • izabela1993 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny czy ktoś tu jeszcze jeste?? Mam pytanie jestem po 2 poronieniach w pl i właśnie przeprowadzilam się do UK i chciała bym zajść w ciaze:) moje pytanie jest takie czy dostanie tu tabletki na podtrzymanie ciąży?? Jak nie u zwykłego GP to czy u prywatnego polskiego Gina???

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z tabsami luteiny w uk, w irl nie daja raczej ot tak, nada wybebnic od gp lub po prostu dostac od pl gina ale za koszmarna kase , 1opak po 100mg to wydatek 54e
    ja uzywalam luteiny z Pl po 30-45zl za opak

    system wysp jest taki ze raczej na podtrzymanie tab nie daja, czeka sie tu do 12tyg czy sama ciaza sie laskawie utrzyma....no comment

    mysle ze dziewczyny na watku ciaza w uk na fioletowych str- sledzenie ciazy Ci ok wyjasnia kwestie luteiny w UK

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps po 2 stratach to trzeba zrobic badania, bo to juz nie przypadek ale seria

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ