X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po usunięciu śledziona?
Odpowiedz

Ciąża po usunięciu śledziona?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ta.aga.ta Koleżanka
    Postów: 44 49

    Wysłany: 3 maja 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu kobiety które zaszły w ciążę po usunięciu śledziony?

    Jeśli tak to jak wyglądało prowadzenie ciąży?

    Niestety w 22tc pękł mi tętniak na śledzionie o którego istnieniu nie wiedziałam...Niestety córeczka zmarła A mi usunęli śledzionę. Lekarze dają nadzieję że za jakiś czas możemy znowu spróbować ale nie wiem czy damy radę to udźwignąć choć tak bardzo tego pragniemy

    👧Ala ur 13.02.2016
    👼11tc 02.04.2020
    👼Ola 22tc 07.01.2021

    🔸choroba Crohna
    🔸Splenektomia po pęknięciu tętniaka

    ❤️ 02.2022 ponowne starania

    Czekamy na naszą🌈
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ