X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciemne plamienie zamiast okresu
Odpowiedz

Ciemne plamienie zamiast okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KAMA Przyjaciółka
    Postów: 66 88

    Wysłany: 5 marca 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, staramy się o ciążę, i po wielu przygodach teraz mam taką sytuację.. wczoraj 31 dzień cyklu- rano krwawienie dosłownie kilka kropel jasnej krwi, zauważyłam będąc w toalecie. Dzisiaj 32 cyklu, od popołudnia ciemnobrunatne plamienie.. wczoraj test negatywny, następny planuje zrobić jutro rano. Czy może to zwiastować wczesną ciążę? I zagnieżdżenie? Czy jednak spodziewać się okresu? W ostatnim czasie owulacja występuje między 18-20dc. Od 2 dni boli mnie głowa i czuje się słabo jak przy jakiejś grypie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2022, 19:36

    preg.png
    Starania o pierwsze 👶od 12.2020
    Marzec 2021- puste jajo 💔
    Listopad 2021- ciąża biochemiczna 💔
    Mutacja MTHFR heterozygota
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ