X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne cienkie endometrium
Odpowiedz

cienkie endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agatka81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest jakakolwiek szansa aby doszło do zagnieżdżenia jeżeli w 11dc moje endometrium wynosi 3,5?Lekarka powiedziała że pęcherzyk ma 19mm i zaraz pęknie, od 3 dni mam płodny sluz. Strasznie szybko w tym miesiącu wszystko się zaczeło...

  • Agatka81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ktoś w stanie odpowiedzieć? czy styuacja jest tak beznadziejna że szkoda myśleć o zajściu w ciąże? lekarka zapisała mi od 16dc duphaston, czy on może spowodować pogrubienie endometrium?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka81 wrote:
    jest ktoś w stanie odpowiedzieć? czy styuacja jest tak beznadziejna że szkoda myśleć o zajściu w ciąże? lekarka zapisała mi od 16dc duphaston, czy on może spowodować pogrubienie endometrium?

    Nie znam się na tym ale na pewno są jakieś leki na poprawę endometrium czy duphaston pomoże nie wiem. Coś kojarzę że m.in. żelazo jest na te problemy ale nie wiem na 100%
    Popytaj też w zakładce starając się z pomocą medyczną może będzie tam ktoś kto Ci coś poradzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 18:12

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Agatka81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci bardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana duphaston w jakims tam sensie i moze odżywi endo ale na cuda nie ma co liczyc,na lepsze endo polecam czerwone winko, mogdały, orzechy badz tabsy:http://www.doz.pl/apteka/p53452-Dong_Quai_520_mg_kapsulki_100_szt zawieraja naturalny estrogen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze masz takie cienkie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin powiedzial ze dupahston jest wlasnie na pogrubienie endometrium, ale nie wiem ile w tym jest prawdy.

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie interesuje co innego... Dlaczego gin powiedziała że jak 19mm to zaraz pęknie mi mówi ze pęka ok 28-30mm... Czy ktoś mi moze odpowiedzieć?))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mówi, że 18-22 mm powinien pęknąć.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi przy 19 mm nie chciał podać pregnylu bo twierdzi że pęcherzyk musi mieć ponad 20mm że to taka granica....

    i chciałabym się dowiedzieć ile jest dziewczyn którym się udało a miały podany pregnyl własnie na pęcherzyk poniżej 20mm....czytam wiele wątków i forów ale się jeszcze nie spotkałam aby się udało. jesli są takie to prosze się pokazać:)
    ja miałam podany pregnyl jak miał 26 mm więc potwierdziły by się słowa ginki Figelissy:) że pękają grubo powyżej 20mm. ale to pewnie tez nie reguła

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi mówił że pękają ok 22- 24 mm :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj powiedzial ze musi miec minimum 20mm wiec co gin to nowa teoria :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 23 lutego 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój powiedział,że od.17 może się już zdarzyć że pęknie zależy chyba też od.ilości tych pęcherzyków. Koleżanka wprawiona w boju na poprawę endo zaleca łykanie magnezu z witB6 nawet do 5 tabl dziennie. Tak jej lekarka w klinice zaleciła,dodam że jest teraz w kolejnej ciąży ,miała iseminacjęi robiła tak za każdym razem. Nie zaszkodzi a może pomóc.

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znacie się może na tym lepiej niż ja... czy endometrium 5mm w 12 dniu cyklu (przy cyklach ok.30dniowych i fazie lutealnej 12 dni) jest za cienkie czy ok? Ile może jeszcze urosnać do owulacji?

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ