Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀
Odpowiedz

Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do dziecka lepsze te 40 ×60 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Lusi, Siska.. ale wam chodzi o podkłady pod swój tyłek czy dziecka? 😂
    Mi dziewczyny pisały ze dla dziecka miały i 40x60 i do tej pory używają bo pasuje do przewijaka ☺️
    Pewnie pod swój xD
    U mnie w szpitalu, takie podkłady są na liście 😅

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 2 października 2021, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie duże to jasne, że pod swój 😂

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Lusi24 Autorytet
    Postów: 678 496

    Wysłany: 2 października 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dwa dni temu w nocy złapał mnie taki ból pod lewa pachą i ramie ale jakoś się przmeczylam rano wstałam i było Ok a wczoraj od 16 mam taki sam ból pod pachą ramie brak promieniuje mi to na cała rękę , od 16 boli mnie nonz stop cała noc ledwo przespana … najgorsze i może
    To przed to ze ja spie głównie na lewym boku wiec to dodatkowy kłopot bo nie mogę tak nawet siedzieć … wyczytałam ze to może być nerwoból ze w ciąży to sie zdarza… macie jakiejś sposoby ? Ja chyba oszaleje z bólu …

    Starania od 07/2019

    03.11.20HSG - niedrożne oba jajowody ❌
    11.03 laparoskopia - odwołana
    Kwiecień - 12.04( laparoskopia ) ❌

    07.04 naturalny cud 🌸
    08.04 beta 829,39 mIU/ml
    12.04 beta 2376,31 mIU/ml progesteron 9,69 ng/ml
    12.04 jest pęcherzyk ❤️❤️
    16.04 1,24 cm pęcherzyk
    23.04 jest 0,47 człowieczka 🍀
    14.05 2,72 cm ❤️
    18.06 9 cm chłopaka 💙💙👶🏻👶🏻
    02.07 180 g 💙
    28.07 350 g💙
    17.09 1,1kg💙
    01.10 1,5 kg 💙
    05.11 2,6kg 💙
    19.11 2,9 kg 💙

    Nasz cudzie zostań z nami ❤️
    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsv2n0aaq7urca2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Pewnie pod swój xD
    U mnie w szpitalu, takie podkłady są na liście 😅
    Serio? :D
    U mnie trzeba tylko 3 koszule, 2 staniki do karmienia, majtki jednorazowe, przybory higieniczne, woreczki do sterylizacji i wkładki poporodowe 😂
    A dla dziecka chusteczki nawilżane i krem do pupy 😃
    Także moja torba nie będzie jakaś duża. Ja nie wiem co niektórzy pakują ze idą z takimi wielkimi walizkami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, w niektórych listy są naprawdę długie. :(
    Ręczników nie musisz sobie wziąć? też są miejscożerne :p
    Ja muszę np. wziąć jeszcze pampersy. I takie pampersy plus podkłady na łóżko i w zasadzie pół walizki pełne 🤷🏼‍♀️

  • Maneki89 Autorytet
    Postów: 269 201

    Wysłany: 2 października 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Serio? :D
    U mnie trzeba tylko 3 koszule, 2 staniki do karmienia, majtki jednorazowe, przybory higieniczne, woreczki do sterylizacji i wkładki poporodowe 😂
    A dla dziecka chusteczki nawilżane i krem do pupy 😃
    Także moja torba nie będzie jakaś duża. Ja nie wiem co niektórzy pakują ze idą z takimi wielkimi walizkami?

    Ja pewnie też będę miała taka walizkę, bo u mnie do szpitala trzeba wziąć wszystko 🙈. Ostatnio jak opowiadałam mamie co muszę wziąć ze sobą na poród to nie mogła uwierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Madzia, w niektórych listy są naprawdę długie. :(
    Ręczników nie musisz sobie wziąć? też są miejscożerne :p
    Ja muszę np. wziąć jeszcze pampersy. I takie pampersy plus podkłady na łóżko i w zasadzie pół walizki pełne 🤷🏼‍♀️
    A No tak, ręcznik to wiadomo. Nawet jakby dawali to i tak wole mieć własny 🤭😃
    I ubranko na wyjście ale to raczej już Bartek dowiezie 😜

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 2 października 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi24 wrote:
    A jakie kupujecie podkłady takie do położenia pod tyłek? I jakiej wielkości najlepiej ?
    A po co to się kupuje?

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 2 października 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szamanka91 wrote:
    A po co to się kupuje?
    Żeby nie upaskudzic łóżka po porodzie.

    W trakcie porodu też się ich używa ? 🤔

    szamanka91 lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skąd zamawiałyście przewijak twardy? Jeśli macie link to poproszę ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam taki https://allegro.pl/oferta/ceba-usztywniony-przewijak-70x50-lozeczko-komode-10615866454

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Kupiłam taki https://allegro.pl/oferta/ceba-usztywniony-przewijak-70x50-lozeczko-komode-10615866454
    Dziękuje 😘😘

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 2 października 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przewijak kupiłam w Smyku :)

    U mnie tez jest spora lista do szpitala, niby ubranka dla malucha dają ale jak ktoś chce to może mieć swoje, ja zabieram 😀
    Pampersy, chusteczki, podkłady dla siebie i pewnie polowe walizki mi to zabierze 😅

    A ile koszul zabieracie? 3 wystarcza? Jedna na poród i dwie na zmiane?

    Aga mi się wydaje, że podczas porodu to już szpital daje podkłady :)

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska, do mnie pisze ze trzeba 3. Jedna do porodu i dwie do karmienia. Tak tez wezmę ☺️ I dwa staniki do karmienia

    Siskaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wezmę 4. Jedną do porodu 3 na zmianę. Biorąc pod uwagę, że pocę się jak świnka, to wolę mieć jedną więcej 😅 a staniki wezmę 2.

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 2 października 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta koszula do porodu później się do czegoś nadaje czy do wyrzucenia?

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy pewnie od tego jak bardzo się zafajda 🙈

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 2 października 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda u mnie tez takie wytyczne, 3 koszule i 2 staniki

    Kupiłam ostatnio w lidlu taki dwupak biustonoszy i powiem Wam, że są całkiem niezłe

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Magda u mnie tez takie wytyczne, 3 koszule i 2 staniki

    Kupiłam ostatnio w lidlu taki dwupak biustonoszy i powiem Wam, że są całkiem niezłe
    Właśnie tez miałam ostatnio brać jak byłam po legginsy ale się nie zdecydowałam i dzisiaj jadę zobaczyć czy jeszcze są 😜
    Bo już mam dość spania w zwykłym staniku a co dopiero po porodzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2021, 13:32

‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ