Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀
Odpowiedz

Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀

Oceń ten wątek:
  • Begonka Autorytet
    Postów: 524 819

    Wysłany: 9 października 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2021, 11:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia, u mnie było trochę inaczej. Rodzice ze sobą nie żyli, ojciec od lat mieszka całkowicie gdzie indziej. A kontakt w zasadzie telefoniczny, raz w tygodniu. "Co tam? Co tam? Ok. Ok. Cześć, cześć". 🤦🏼‍♀️

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 9 października 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia ja powiedziałam po drugiej becie, ale tylko rodzicom bo oni mnie wieźli na transfer więc wiedzieli i czekali na wiadomość

    Begonka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 9 października 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w Lidlu upolować te legi i co? I dupa, same L i XL 😭
    Skłaniałam się ku M ale patrząc na L to ja muszę mieć S zdecydowanie! Skąd oni wzięli tą rozmiarówkę 🤦🏻‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi ja polecam leginsi z Bensini, na allegro można dorwać. Materiał spoko. Na początku ciąży kupiłam S i do tej pory noszę. Ma fajny szeroki pas na brzuszek, że nawet twraz mnie nic nie ugniata :)

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 9 października 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziewczyny po odstawieniu proga troszkę brzuszek zmalał 🙈

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    A mi dziewczyny po odstawieniu proga troszkę brzuszek zmalał 🙈
    Jeszcze przyjdzie czas, że wystrzeli :D

    Ja stwierdzam, że teraz mogłabym mieć mniejszy 🙈
    Już mi się tak ciężko oddycha, i generalnie ciężko mi z nim 😅

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 10 października 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    A mi dziewczyny po odstawieniu proga troszkę brzuszek zmalał 🙈
    Z tego co wiem to całkiem normalne że te końskie dawki proga tak wzdymaja, ale spokojnie jeszcze będzie duży 😅 ja już się nie mogę na siebie patrzeć taki ze mnie wieloryb 😂 bardzo bym chciała już grudzień

    Marysia tak bardzo się cieszę że się udało ❤️❤️ witamy po drugiej stronie niech kropus rośnie zdrowo.

    Sleepy ja też zaczynam mieć te bóle o których piszesz, na razie nie są takie bardzo mocne ale wyczuwalne i potrafią zbudzić.

    Begonka lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka a bierzesz magnez? Zastanawiam się, czy on w jakimś stopniu blokuje takie skurcze 🤔

    W ogóle witam się z Wami donoszoną ciążą, mogę rodzić 🙈🙈

    IMG-20211010-094248.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 09:43

    nick nieaktualny, Begonka, eszanka, Agaciorka, szamanka91, Lusi24, Siskaa lubią tę wiadomość

  • Begonka Autorytet
    Postów: 524 819

    Wysłany: 10 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2021, 11:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 10 października 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy tak biorę magnez cały czas od początku ciąży nigdy wcześniej nie się to nie zdarzało, może powinnam zwiększyć dawkę ? 🤔
    A dodam jeszcze że w nocy zaczęły się też pojawiac skurcze łydki i drętwienie rąk.
    Nie wiem może na tym etapie ciąży to już normalne 🤷

    Begonka rzadko bo rzadko ale zdarza się że któraś z nas wrzuci ciazowy brzuchol 😁 ja to już sobie zdjęć nie robię bo taka wielka jestem 🤪🙈

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka, Na drętwienie rąk magnez napewno nie pomoże. Współczuję! Obyś nie doświadczyła cieśni i mrowienia w ciągu dnia!

    Ty pewnie byś mogła zwiększyć dawkę, ja się zastanawiam czy powinnam przestać brać, skoro do porodu tuż tuż. Mam wizytę w tym tyg to zapytam lekarza. Btw. Przez 2 ostatnie dni nie brałam magnezu i wtedy to poczułam.

    Begonka, jak Agata pisze, czasem się zdarzy. Ostatnio wrzucałam zdjęcia z sesji, wtedy jeszcze jakoś wyglądałam, plus photoshop to wyglądało całkiem ok 😅 teraz też unikam już zdjęć bo czuję się i wyglądam jak wieloryb 😅

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 10 października 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy super że już ten czas😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • Lusi24 Autorytet
    Postów: 678 496

    Wysłany: 10 października 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy szok 😍😍tak patrzę na te nasze szwaczki jak zaczynałyśmy wszystkie na podobnym etapie a tu u każdej z nas już ponad 30 tydzień ❤️❤️Tak się nie odczuwa ze ten czas tak leci a patrząc na suwaczki to szok ze to już taki czas , a ty już Sleepy wogole możesz odetchnąć , super .

    Mój brzuch nie jest jakoś specjalnie duży , każdy się dziwi jak słyszy w jakim tygodniu jestem a nie wyglądam zupełnie chociaż przytyłam już 14 kg wiec wazę 56. Dla mnie nie ma
    Znaczenia jaki jest brzuch tylko wiadomość ze z maleństwem jest wszystko Ok i jemu jest dobrze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 07/2019

    03.11.20HSG - niedrożne oba jajowody ❌
    11.03 laparoskopia - odwołana
    Kwiecień - 12.04( laparoskopia ) ❌

    07.04 naturalny cud 🌸
    08.04 beta 829,39 mIU/ml
    12.04 beta 2376,31 mIU/ml progesteron 9,69 ng/ml
    12.04 jest pęcherzyk ❤️❤️
    16.04 1,24 cm pęcherzyk
    23.04 jest 0,47 człowieczka 🍀
    14.05 2,72 cm ❤️
    18.06 9 cm chłopaka 💙💙👶🏻👶🏻
    02.07 180 g 💙
    28.07 350 g💙
    17.09 1,1kg💙
    01.10 1,5 kg 💙
    05.11 2,6kg 💙
    19.11 2,9 kg 💙

    Nasz cudzie zostań z nami ❤️
    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsv2n0aaq7urca2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi, na mnie tez dziwnie patrzą jak im mówię w którym jestem miesiącu :D ostatnio byłam u położnej i była ze mną taka dziewczyna co za 3 tygodnie miała termin to jak zobaczyła to mi powiedziała ze ona tez by taki chciała w tym miesiącu 😂

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 10 października 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już mowa o brzuszkach, to mój skurczony aktualnie wygląda tak 😁🙈

    fbeautyoffrem.jpg

    Agaciorka, Lusi24, nick nieaktualny, Siskaa, eszanka, Begonka, AnnaMD lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 10 października 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy ale ten czas zaiwania 😯
    Ty zaraz będziesz pisała nam, że na porodówkę jedziesz 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się do dupy czuje od paru dni, ledwo wyjdę gdzieś i już mi słabo. A co to będzie później ☹️

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 10 października 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi ja mam podobny 🙂

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi, czy Ty zaczynałaś od wagi 42? To drobinka z Ciebie jest ❤️

    No czas zaiwania, a ja coraz bardziej przerażona. Ciekawa jestem kiedy Kuba postanowi przyjść na świat ❤️
    Manioka, Ty kolejna w kolejce! Jak samopoczucie?

    Madzia, współczuję. Albo przejdzie, albo będzie gorzej. Oby to pierwsze 🤗

‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ