X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cipronex - zapalenie/zakażenie pęcherza moczowego
Odpowiedz

Cipronex - zapalenie/zakażenie pęcherza moczowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ktoś z was to brał ?
    Jak tak to proszę o relacje :)

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nie w temacie... ale nazwa leku mnie powalila ;)

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja brałam szczerze powiedziawszy mi nie pomogł a brałam dużo antybiotykow,jeżeli chodzi o zapalenie pecherza bo borykam się z nim bardzo często mi np pomogł amoklasiv ;)

    myszeczka lubi tę wiadomość

    24afed3688.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja brałam na zapalenie pecherza, a mialam dosc czesto. Powiem szczerze, ze na mnie i tak lepiej niz cipronex zadzialal zinax (albo cos takiego). Oprocz tego zawsze mam przy sobie furagin i tabletki zurawinowe. Wiec jak tylko przemokne lub przemarzne od razu łykam i od dluzszego czasu nie czepiaja sie mnie zapalenia. Pozdrawiam :*

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za błąd, chodziło mi o Zinnat

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ