X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cło i luteina czy ktoś stosowal
Odpowiedz

Cło i luteina czy ktoś stosowal

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula890 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 29 marca 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałabym się dowiedzieć czy ktoras z Was brała te leki? I zaszła w ciążę?
    Z narzeczonym staramy się od 3 lat i cały czas czekamy...

  • Paula890 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 29 marca 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi o CLO 🙂

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 29 marca 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 lata to czas na porządna diagnostyke bo clo i luteina to nie magiczne leki na ciąże.
    Jeśli jedyny problem to brak owu clo może pomóc.
    W innych przypadkach nic nie da...
    Czy zbadano chociaż drożność jajowodów? Nasienie?

  • Paula890 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 31 marca 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin zlecił mi tylko prolatyne i amha.
    Mam 27 lat a amha 2.7
    A prolatyne 16.93
    Powiedzial, że jest wszystko w porządku.
    Narzeczony robił badania nasienia i mój Gin powiedział żeby udał się do urologa.
    Z badań wyszło mu, że ma mało ruchliwe plemniki i jest ich mało.
    Stresuje się trochę, że się nie uda 😰☹️
    Gin powiedział, że za 3 miesiące mam się zgłosić i najprawdopodobniej wtedy będziemy rozmawiać o inseminacji.

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4618 3079

    Wysłany: 31 marca 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jak słyszę te "3 miesiące" to mi się nóż w kieszeni otwiera.... Mnie też tak lekarz przeciąga... Proszę przyjść za 3 miesiące , daje pani 3 miesiące i będziemy mieć ciążę... I tak mija już X miesiecy 😑😡 teraz jak już zaczyna mówić o 3 miesiącach to wprost mówię że absolutnie nie będę czekać 3 miesięcy ,chce następny monit już itd ... Nie ma wyjścia zgadza się 😂 a i dla niego to pieniądz. Ale nie chcę marnować żadnego cyklu.
    Ja osobiście już NIGDY w życiu nie dam się namówić na Clo. Miałam do niego 3 podejścia. Za każdym razem Endometrium zmasakrowane.... 3-4mm w okresie owulacyjnym.
    Teraz przechodzę na Lamette,ale czekam jeszcze na okres ...
    A luteina no jak luteina ...większość dziewczyn ja bierze albo Duphaston. Ma tylko za zadanie podnieść progesteron i wspomóc ewentualne zagnieżdżenie ,przygotowanie macicy do przyjęcia zarodka ,ale nie jest to jakis super środek na zajście ☺️

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Paula890 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 31 marca 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 1 raz biorę te leki na temat cło dużo czytałam, ale opinie są podzielone... Sama nie wiem co myśleć. Kurcze boję się, że się nie uda...
    A długo już starsz się o dzidziusia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ