X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co się dzije zgupiałam POMMOCY
Odpowiedz

Co się dzije zgupiałam POMMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki dziś po sprawdzeniu pół godz temu śluzu jest przejrzysty,rozciągliwy jak kurze jajko i jest go wiele bardzoooo,zrobiłam test owulacyjny jest negatywny a i dodam że od paru dni boli mnie brzuch, jajniki i mnie mdli.... (jutro zrobię test ciążowy) co o tym myślicie proszę o odpowiedzi :) z góry bardzo dziękuję---> oto mój cykl

    Dzień kolejny 2.03.2013 śluz przejrzysty rozciągliwy (przeźroczysty i rozciąga się na 6 cm) a test owulacyjny jest negatywny co mam przez to rozumieć?

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2013, 15:19

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wczesnie na test

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 12 marca 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz rozciągliwy może być kilka dni przed owulacją, która powinna być ok. 24-48 godzin po pozytywnym teście. Ale to też zależy jakie masz testy, tak mi się wydaje. Ja robiłam z allegro i były ok, choć czytałam, że jednej dziewczynie pozytywne testy wychodziły jedynie ok. 9 godzin przed owulacją bo jakoś to sprawdzała u lekarza. Może od czułości testu zależy...aptekowe może są mniej mylne niż te z allegro - choć mnie się raczej sprawdzały.

    ejsza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ