Odpowiedz

co to?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2015, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja według kalendarzyka była 6 marca ja kochałam się z moim facetem 3 marca nie zauważyłam śluzu plodnego wręcz byłam pewna że cykl jest bezowulacyjny. Do okresu 8 dni ja mam jakiś dziwny biały śluz kleik wręcz biały zostawia ślady na majtkach i w dodatku boli mnie kość ogonowa ale nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego. Nie wiem co myśleć juz. mogę jutro zrobić test?

• Morwa Autorytet

Wysłany: 14 marca 2015, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:37

rah lubi tę wiadomość

• mar Autorytet

Wysłany: 14 marca 2015, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy ciążowe robi się wtedy kiedy @ się zbliża... nie daj się zwariować; ) mnie kość ogonowa boli od siedzenia a taki śluz co opisalas to jest normalny fizjologiczny śluz albo jakaś infekcja.

rah lubi tę wiadomość

• rah Autorytet

Wysłany: 15 marca 2015, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z przedmowczyniami. Na test za wcześnie, a sluz kleisty, biały to norma, albo jakas infekcja.

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego