X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co to za dziwne plamienie?
Odpowiedz

co to za dziwne plamienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Jestem tu nowa i proszę o pomoc w odnalezieniu sie na tym forum :) Mam pytanie. Dzisiaj 28 dc, (cykle ostatnio 28 dni) miałam małe jednorazowe plamienie, a właściwie malutką ilość krwi na papierze. Wcześniej zaczął mnie pobolewać brzuch. Myslałam, że to okres, więc wzięłam ibuprofen. Ale minęło już kilka godzin i cisza.. Nic nie zapowiada nadchodzącej miesiączki.. Nie chce się nakręcać, bo w tym cyklu nie było za dużo przytulanek z mężusiem z racji przeziębienia mojego i M. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Ale dziś 13 dzień wysokich temp.? Nie za późno..? Dobra postaram się cierpliwie poczekać, co przyniesie jutro :)

    e13d3fd4d8ba41478a07d382716f291a.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co wyszło z tym plamieniem, zaraz spojrzę na wykres ale wiem jedno, że jak się starasz o baby, to zrezygnuj z ibuprofenu...zamiast niego, no-spa ewentualnie apap...

  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że paracetamol czy no-spa na moje bóle w ogóle nie pomagają.. A tak dokładnie, to dlaczego nie powinno stosować się ibuprofenu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2012, 07:45

  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale coś mi sie rozlegulowało.. Czyżby owulacja się przesunęła? Prowadzę już trochę czasu obserwacje i pierwszy raz mi się to zdarza. Z testów owulacyjnych korzystam pierwszy raz, więc do końca im nie wierzę. Ale skok temperatury powiniem już być. Tego dzisiejszego nie liczę, bo godzina nie ta i zresztą zawsze był u mnie bardzo widoczny. Kurcze, dopiero niedawno zaczęłam starania o dzidziusia, a tu takie dziwne rzeczy mi wychodzą.. Wcześniej wykresy miałam praktycznie książkowe - co miesiąc takie same. Stres..? Jeśli w styczniu się nie uda, odpuszczam obserwacje na 3 miesiące, a potem do gina. To moje postanowienie noworoczne!

  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dzisiaj przestałam mierzyć temp., bo powoli staję się kłebkiem nerwów.. I jak tu się cieszyć przytulankami, jak ciągle po głowie krążą mi myśli, że to może właśnie dzisiaj sie uda.. Odpuszczam na jakiś czas.. Bliżej nieokreślony I zabieram się za organizowanie tegorocznych wyjazdów w góry:) A wszystkim życzę przede wszystkim spokoju i cierpliwości w oczekiwaniu na upragnione II kreseczki!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ