Forum Starając się - ogólne co to za dziwne plamienie?
Odpowiedz

co to za dziwne plamienie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewunia Znajoma

Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Jestem tu nowa i proszę o pomoc w odnalezieniu sie na tym forum :) Mam pytanie. Dzisiaj 28 dc, (cykle ostatnio 28 dni) miałam małe jednorazowe plamienie, a właściwie malutką ilość krwi na papierze. Wcześniej zaczął mnie pobolewać brzuch. Myslałam, że to okres, więc wzięłam ibuprofen. Ale minęło już kilka godzin i cisza.. Nic nie zapowiada nadchodzącej miesiączki.. Nie chce się nakręcać, bo w tym cyklu nie było za dużo przytulanek z mężusiem z racji przeziębienia mojego i M. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Ale dziś 13 dzień wysokich temp.? Nie za późno..? Dobra postaram się cierpliwie poczekać, co przyniesie jutro :)

e13d3fd4d8ba41478a07d382716f291a.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 21:24

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2012, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co wyszło z tym plamieniem, zaraz spojrzę na wykres ale wiem jedno, że jak się starasz o baby, to zrezygnuj z ibuprofenu...zamiast niego, no-spa ewentualnie apap...

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że paracetamol czy no-spa na moje bóle w ogóle nie pomagają.. A tak dokładnie, to dlaczego nie powinno stosować się ibuprofenu?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2012, 07:45

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale coś mi sie rozlegulowało.. Czyżby owulacja się przesunęła? Prowadzę już trochę czasu obserwacje i pierwszy raz mi się to zdarza. Z testów owulacyjnych korzystam pierwszy raz, więc do końca im nie wierzę. Ale skok temperatury powiniem już być. Tego dzisiejszego nie liczę, bo godzina nie ta i zresztą zawsze był u mnie bardzo widoczny. Kurcze, dopiero niedawno zaczęłam starania o dzidziusia, a tu takie dziwne rzeczy mi wychodzą.. Wcześniej wykresy miałam praktycznie książkowe - co miesiąc takie same. Stres..? Jeśli w styczniu się nie uda, odpuszczam obserwacje na 3 miesiące, a potem do gina. To moje postanowienie noworoczne!

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 2 stycznia 2013, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dzisiaj przestałam mierzyć temp., bo powoli staję się kłebkiem nerwów.. I jak tu się cieszyć przytulankami, jak ciągle po głowie krążą mi myśli, że to może właśnie dzisiaj sie uda.. Odpuszczam na jakiś czas.. Bliżej nieokreślony I zabieram się za organizowanie tegorocznych wyjazdów w góry:) A wszystkim życzę przede wszystkim spokoju i cierpliwości w oczekiwaniu na upragnione II kreseczki!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego