Forum Starając się - ogólne co to za dziwne plamienie?
Odpowiedz

co to za dziwne plamienie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewunia Znajoma

Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Jestem tu nowa i proszę o pomoc w odnalezieniu sie na tym forum :) Mam pytanie. Dzisiaj 28 dc, (cykle ostatnio 28 dni) miałam małe jednorazowe plamienie, a właściwie malutką ilość krwi na papierze. Wcześniej zaczął mnie pobolewać brzuch. Myslałam, że to okres, więc wzięłam ibuprofen. Ale minęło już kilka godzin i cisza.. Nic nie zapowiada nadchodzącej miesiączki.. Nie chce się nakręcać, bo w tym cyklu nie było za dużo przytulanek z mężusiem z racji przeziębienia mojego i M. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Ale dziś 13 dzień wysokich temp.? Nie za późno..? Dobra postaram się cierpliwie poczekać, co przyniesie jutro :)

e13d3fd4d8ba41478a07d382716f291a.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 21:24

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2012, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co wyszło z tym plamieniem, zaraz spojrzę na wykres ale wiem jedno, że jak się starasz o baby, to zrezygnuj z ibuprofenu...zamiast niego, no-spa ewentualnie apap...

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że paracetamol czy no-spa na moje bóle w ogóle nie pomagają.. A tak dokładnie, to dlaczego nie powinno stosować się ibuprofenu?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2012, 07:45

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 31 grudnia 2012, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale coś mi sie rozlegulowało.. Czyżby owulacja się przesunęła? Prowadzę już trochę czasu obserwacje i pierwszy raz mi się to zdarza. Z testów owulacyjnych korzystam pierwszy raz, więc do końca im nie wierzę. Ale skok temperatury powiniem już być. Tego dzisiejszego nie liczę, bo godzina nie ta i zresztą zawsze był u mnie bardzo widoczny. Kurcze, dopiero niedawno zaczęłam starania o dzidziusia, a tu takie dziwne rzeczy mi wychodzą.. Wcześniej wykresy miałam praktycznie książkowe - co miesiąc takie same. Stres..? Jeśli w styczniu się nie uda, odpuszczam obserwacje na 3 miesiące, a potem do gina. To moje postanowienie noworoczne!

• Ewunia Znajoma

Wysłany: 2 stycznia 2013, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dzisiaj przestałam mierzyć temp., bo powoli staję się kłebkiem nerwów.. I jak tu się cieszyć przytulankami, jak ciągle po głowie krążą mi myśli, że to może właśnie dzisiaj sie uda.. Odpuszczam na jakiś czas.. Bliżej nieokreślony I zabieram się za organizowanie tegorocznych wyjazdów w góry:) A wszystkim życzę przede wszystkim spokoju i cierpliwości w oczekiwaniu na upragnione II kreseczki!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.