Forum Starając się - ogólne Cofniete jajniki ?!
Odpowiedz

Cofniete jajniki ?!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oreore Przyjaciółka

Wysłany: 8 marca 2016, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Jestem miesiąc po laparitomi cp. Dziś lekarz stwierdził u mnie cofnięcie jajników za macice. Badalo mnie wcześniej 6 lekarzy i nikt mi o tym nie mówił. Według doktora może to powodować problemy z zajściem w ciążę.

Czy któraś z Was słyszała o czymś takim?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 22:09

07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 9 marca 2016, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze jeden jajnik w obrazie USG był za macicą - bardziej pośrodku, niż z boku. Ale nikt mi nie mówił, zeby to miało w czymkolwiek przeszkadzać.

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Oreore Przyjaciółka

Wysłany: 9 marca 2016, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz a ja już wczoraj cały dzień przepłakałam. Najłatwiej tym lekarzom rzucić coś, nie tłumaczyć i zakończyć wizytę bo minęło regulaminowe 20 minut. Kurde człowiek płaci 200 zł i nic z tego

• Oreore Przyjaciółka

Wysłany: 9 marca 2016, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą dziękuję za odpowiedź bo widzę że jesteś w ciąży to bardzo pocieszające:) zdrowej ciąży życzę

Maczek lubi tę wiadomość

• Maczek Autorytet

Wysłany: 9 marca 2016, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oreore wrote:
    No widzisz a ja już wczoraj cały dzień przepłakałam. Najłatwiej tym lekarzom rzucić coś, nie tłumaczyć i zakończyć wizytę bo minęło regulaminowe 20 minut. Kurde człowiek płaci 200 zł i nic z tego

One nie są jakoś sztywno przymocowane, mogą się przemieszczać w jamie brzusznej (oczywiście w pewnym zakresie, bo jakieś więzadła do macicy są), a podczas owu jajowód dociera do jajnika i go opłaszcza, żeby wyłapać jajeczko. Tak mi to kiedyś tłumaczył lekarz. Trochę inaczej to wygląda, niż na statycznych obrazkach z podręcznika do biologii.

Jak Cię to niepokoi, to najlepiej skonsultować z innym lekarzem. Może ktoś wpadnie na to, co jeszcze mogło oznaczać "cofnięcie" jajnika.

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Oreore Przyjaciółka

Wysłany: 9 marca 2016, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu odwiedzilm 3 specjalistów każdy mówi coś innego, szkoda gadać. Już nie wiem do kogo powinnam iść

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ